Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben eltört a bébim...

Szülés közben eltört a bébim kulcscsontja. Mit kell tudni erről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy nagyon sok babának törik a kulccsontja ahogy próbálja kiverekedni magát. Az enyém is. Pár nap alatt gond nélkül forr, nem lesz semmi gond vele. Ez még nem is igazán törés, hiszen annyira puha még a csontozat, pont amiatt, hogy a szülőcsatornán át tudjon jönni.
2011. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit vigyázni kell rá, amikor szoptatod, hogy ne a vállán feküdjön. Gyorsan gyógyul, és elég gyakori, ahhoz képest, hogy milyen durván hangzik első hallásra!
2011. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Az én babámnak is eltört a kulcscsontja. Ráadásul csak a szülés után 1 hónappal mondta először az ortopéd orvos. Én is megijedtem, de szerencsére magától "meggyógyult", semmi sem látszik. Tényleg gyakori dolog, ne aggódj miatta!
2011. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!