Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni csàsz&agrav...

Lehet kérni csàszàrt ha nem indul be a szûlés? Ha nem akkor hogy tudnàm meggyôzni az orvosom?

Figyelt kérdés

ma vagyok 39+0 hetes. Az apukàja 40+1 hetes koromig lesz velem ha addig nem szûlôk meg. Ha mégis tul hordanàm akkor tôbb mint 1 honapig nem làtna az elsô szûlôtt gyerekét, mert dolgozik és nagyon szigoruak a munkahelyén.

Elvagyok keseredve :(


2011. aug. 19. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szülési szabadság jár neki, szigor ide vagy oda.
2011. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a lila kiskönyvben benne van h a munkáltató köteles kiadni az apukának az 5napot akkor amikor az apuka kéri!!!a 210 ősz-tél kiadásban a 82ik oldal a 2011esben nem tudom pontosan merre felé van de abba is benne van!ha mást nem vigye be a kiskönyvet és mutassa be!
2011. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 6 napot megkapta hogy kijôjjôn hozzàm, de ha nem szûletik meg a baba addig, akkor kûlfôldôn kell hogy hagyjon engem, mivel en elutaztam a szûleimhez mert ô sokat dolgozik és egésznap egyedul lettem volna..

Ezt a 6 napot le kellett fixàlni màr 2 honappal elôtte ugyhogy màr nem lehet àtrakni a dàtumot..

2011. aug. 19. 17:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyedûl létet ugy értem hogy vidékig megy..
2011. aug. 19. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem "legálisan" nem lehet előbb császározni, ha azt nem indokolja valami orvosilag... Ismertem egy ilyen helyzetben lévő anyukát, az apuka hajóskapitány volt, nem volt neki egyszerű.
2011. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg meg lehet oldani ha van saját (magán) orvosod.DE nem ajánlatos.Minden baba akkor bújik ki amikor NEKI jó.Nem véletlen a koraszülés és a túlhordás sem.Azoknak is oka van.Biztos nem ezt akartad hallani, de jobb ezt nem bolygatni szerintem...
2011. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod mivel jar a csaszar? Egy napig pokoli fajdalom, kateter. Babam nem szophatott azonnal, mert engem meg mutottek, nem foghattam meg csak fel oraval kesobb. Nem indult be a tejem. Lanyom iszonyat hasfajos volt, mert allitolag csaszarnal nem eri el annyi jo baci ami kell. Most a masodikat varom es mindent megadnek, h siman egeszsegesen megszuljem. Szuleid ott lehetnek veled es nem leszel egyedul, de ezert soha nem kernek csaszart.
2011. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyette kérjél szülés beindítást.
2011. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!