Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra milyen betétet...

Szülés utánra milyen betétet használtatok?

Figyelt kérdés
Meddig fájt a gátmetszés és meddig véreztél? Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 21. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szülés utáni két nap fájt a gátam amikor felálltam vagy leültem,harmadik nap amikor hazaengedtek már nem is fájt igazán,viszont aznap semmit nem pihentem,mentem mint a hülye és utána érzékeny volt.De ez így volt egy darabig,mikor nem pihentem nyomást éreztem és érzékeny volt.Viszont nagyon gyorsan gyógyultam,nem is gondoltam volna.Vérzés az első 2nap volt sok,akkor Tenna Ladyt használtam (amikor folyt a magzatvíz akkor is ezt használtam)utána csökkent,3. nap már sima egészségügyit használtam,fokozatosan csökkent a mennyiség is és a harmadik héten már csak sima folyásom volt,mint szülés előtt,csak egy kicsit több,de elég volt a tisztasági betét,viszont ez csak most lett a régi és 3 hónapja szültem.
2011. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!