Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Merjek belefogni? Nagyon...

Merjek belefogni? Nagyon felek. Adjatok tanacsokat

Figyelt kérdés
Elso terhessegem marciusban 23 hetes vetelessel vegzodott. 16. Hettol korhazban voltam heamatoma miatt-mindhiaba. Babat szerettem volna, kiderult hogy a jobb petefeszkemben 9 cm-es ciszta van amit jovo honapban megmutenek. Az utan szeretnek kisbabat ( ugy erzem csak igy tudom potolni azt az urt es fajdalmat amit a kisfiam elvesztese ota erzek). De nagyon felek, hogy megint elveszithetem a babamat. Volt mar valakinek kozepidos vetelese? Mikor mert belevagni egy ujabb terhessegbe? Es problemamentes volt?
2011. aug. 21. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Középidős vetélésem nem volt, de sajnos volt egy missed ab-om, kb 4 hetes terhes lehettem (tudom, ez közel sem hasonlítható össze a középidőssel). Csak annyit tudok mondani, hogy vágjatok bele és ne rágódj a megtörténteken. Babátok csak úgy lesz, ha újra próbálkoztok.

Mi a vetélés után 2 hónappal próbálkoztunk újra és hála problémamentesen zajlott a 9 hónap.

Sok sikert.

2011. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem már eléggé regenerálódott a szervezeted, úgyhogy hajrá, sok sikert!
2011. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is sajnálom...nekem ugyan nem volt még vetélésem-remélem nem is lesz,ám van 2 gyerekem-de az Angyalokszülei.hu-n sok ilyen(és még fájdalmasabb) történet van.Tudod,ha Ők nem vágtak volna bele,akkor most sok egészséges gyereke nem élne.Én is azt mondom(írom):MINDENT BELE!
2011. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyereke=gyerek
2011. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszom a valaszokat es a biztatasokat :) mar egyebkent 4 honapja probalkoztunk-egy kicsit felve. Nem jott ossze ez eleg elkeserito. Szerintetek a ciszta miatt van?
2011. aug. 22. 07:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki átesett ezen, mint te. Fél év után újra próbálkozhattak, 3. hónapban fogant meg a kicsit, és teljesen probléma mentes terhessége volt. Neked is ezt kívánom :)


nekem csak vetélésem volt 8-9 hetesen, az teljesen más, de engem eléggé megviselt (pedig már volt egy kislányom is) , és nagyon féltem egy következő terhességtől... Viszonylag hamar (3 hónap szünet után a 2. ciklusban) megfogant a 2. babánk. (Azért őszintén megmondom, hogy nehéz volt a terhesség, mert hiába volt probléma mentes, én nagyon (túlzottan) aggódós lettem. Most a 3. van úton, vele is nagyon aggódom minden miatt... Remélem neked nem fogja ennyire rányomni a bélyegét a babavárásra, ami történt. Ha ez lehetséges ilyenkor egyáltalán. )

2011. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos vagyok benne hogy ra fogja nyomni a belyeget. Minden nap ezen jar az agyam. Koszi a valaszt es nagyon boldog babavarast kivanok :)
2011. aug. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!