Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mentővel vagy kocsival készült...

Mentővel vagy kocsival készültök menni szülni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem én vezettem be::)autóval mentünk.
2009. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
párom cégének az autojával mentünk mert még müszakban volt amikor eljött az idö,ráadásul +3kollegája is ott volt:))
2009. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kocsival szerettem volna,de úgy hozta a sors,hogy mentő vitt be!
2009. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne készülj ilyesmire!:)Az sok mindentől függ.Ha hirtelen elindul a szülés és elfolyik a magzatvíz akkor hívd a mentőt és feküdj le felpockolt lábakkal.Ha csak fájásaid vannak akkor elég kocsival bemenni a kórházba hisz a vajúdás órákig eltart.Nekem magasan repedt a burkom ami azt jelenti,hogy valahol a hasam közepén és lassan szivárgott a magzatvíz.Reggel bementünk kocsival és 15ó-ra meg volt a lányom:)
2009. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az akkor derül csak ki. Az első burokrepedéssel indult, taxival mentünk, éjjel. A második 5 perces fájással indult reggel fél nyolckor, a dugó közepén, így mentőt hívtam. (hiszen a második szülésnél azt mondják 10 percesnél kell indulni, és nekem olyan nem volt, csak 5 és 3 perces...)

Szirénázva mentünk be, akkora dugó volt. Ha kocsival megyünk, lehet, hogy az Üllői elején szülök :)

Ezt majd akkor meglátod, de ne félj mentőt hívni, nagyon kedvesek.

2009. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
engem meg az egyik barátnőm vitt be,mert elkísértem vásárolni és közben indult be a szülés!
2009. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájásokkal indult a szülésem, a barátnőm vitt be minket a férjemmel a kórházba.
2009. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vezettem be a klinikára. Igaz programozott császárom volt és nem voltak fájásaim.
2009. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!