Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenórás kismamik! Pénteken...

Mindenórás kismamik! Pénteken telihold. Készültök rá?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Én szó szerint már 2 hete vajúdok, minden tünetem megvan, és nem akar beindulni. Görcsölök, derékfájással, combomba sugárzik, de nem rendszeres, és nem erősödő. Egy-egy görcsnél érzem, megy lejjebb a baba feje. Sokszor van hasmenésem, esténként hányinger, fejfájás, kevesebbet mozog a babuci, viszont néha úgy befeszíti magát, csillagokat látok, mintha húzná szét a méhszájat :( 2 hete volt barnás folyásom, meg állítólag nem a magzatvíz ment el, azt mondták(akkor nem tudom mi volt)Dagadt kezem, lábam, majd szét durran.Olyan, mintha meg akarna születni, csak nem tudna. Nagyon reménykedem a péntekben, ti is??????
2011. júl. 13. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is! És már mindenre felkészültem,szülni akarok,mert nem úszom meg az indítást! a nyákdugód mehetett el,nekem az múlt hét csütörtökön. És még mindig egyben.

41 hetes km.

2011. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is reménykedek benne! 38 h km
2011. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én még csak egy hete vajúdok de várom a teliholdat meg a csütörtöki frontot mint a megváltást :) nagyon nehezen bírom a meleget is, plusz a kétévesemmel is menni kell a játszótérre, én meg már alig bírok menni. Nekem is dagad mindenem, és néha úgy bekeményedik a hasam hogy mozdulni sem bírok. Ha meg lefekszem, szó szerint nem tudok felkelni, annyira fáj a medencém. Remélem már tágultam valamennyit, holnap megyek dokihoz kiváncsi vagyok
2011. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Én csak egy lehetséges időpontként tekintek a hétvégére, 25-re vagyok kiírva. Semmi különöset nem érzek, a tegnapi ctg se mutatott semmit, kíváncsi vagyok, meddig húzom, de egyelőre nagyon jól elvagyok így is, nagyon szeretek terhes lenni ;)

Csak az a baj a fronttal+teliholddal, hogy ilyenkor óriási a tömeg mindenhol, még inkább futószalag...

2011. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..



Ez én vagyok:)

Várok már én mindent...

2011. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam ctg-n meg Uh-n, és nagyon jól érzi bent magát a babucom :) Állítólag 4 kg :o

Meg is vagyok ijedve. Most már tényleg bújjon ki!!! Drukk nektek is!!!

38 h

2011. júl. 14. 18:57
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 19.én hajnali fél 4-kor megszületett Mira baba :) 3800 gr, 57 cm, feje 35 cm. Gyönyörű csodálatos szép kisbaba :) 1 óra alatt meg volt :)

Drukkolok annak, aki még szülés előtt áll.

2011. júl. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!