Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszeres lábbal és trombózis...

Visszeres lábbal és trombózis hajlammal lehet természetesen szülni?

Figyelt kérdés
Van aki ilyen gonddal küszködik?Nekem visszeres a lábam és a családban is volt trombózis.Szedem a detralexet és kenem lioton géllel.Elegendő ez szerintetek hogy ne legyen szülés közben probléma?
2009. ápr. 16. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is visszeresek a lábaim, igaz nem fájnak. Engem elküldött a dokim érsebészhez, aki írt fel harisnyát rá. Én azt kérdeztem tőle, hogy visszeres lábakkal lehet-e császárral szülni. Mivel utána jó pár óráig nem lehet felkelni stb. Azt mondta visszeres lábakkal is lehet császározni. Azért fordult meg ez a fejembe, mert mikor megkérdezte a doki, hogyan szeretnék szülni, akkor mondtam, hogy császár. Mikor meglátta a lábam, csak annyit mondott, hogy el kellene gondolkozni a normál szülésen. Szóval szerintem nyugodtan készülj normál szülésre.
2009. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm válaszod.És volt valaki a családodban trombózisos?Semmi más nem kaptál?Nekem ez miatt felírtak egy olyan injekciót(fraxiparint) ami vérhígító és megelőzi a trombózist.Csak nagyon félek tőle mert nem veszélytelen.És ezért kérdeztem hogy enélkül is lehetne-e gond nélkül szülni.Ijesztgetnek hogy szülés közben kap trombózist a lábam.
2009. ápr. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!