Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy vagy Szent István...

Péterfy vagy Szent István kórház a jobb? Mindkét helyen lehet foglalni alapítványi szobát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A Péterfyről nincs infóm, az Istvánban szültem, azt szívesen elmesélem. :)

5 szülőszoba van, mind egyágyas, az egyik alternatív. Vajúdás közben lehet kicsit enni-inni, sétálni. Sőt, nekem azt nem engedték, hogy feküdjek. Van alapítványi szoba, de állítólag elég lepukkant. Azt hiszem, 10 ezer/éj. A baba végig veled van, ha nincs komplikáció, ezt nagyon szerettem. A csecsemősök stílusa változó, vannak nagyon aranyosak, néhányan nem annyira.

Nekem összességében pozitív volt, bár szerencsés voltam, nem volt baj a babával.

2010. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én péterfybe megyek... vannak alapítványi szobák, és iszonyat kedvesek a nővérek!!! a héten a dokim beküldött egy nst után, h kórház, lehet pár nap megfigyelés... már vártak a nővérek, kísérgettek, mellettem voltak, beszélgettünk, válaszlogattak a kérdéseimre, elmesélték a tapasztalataikat.... nekem nagyon bejött :) jah és este 6kor volt!!! aztán haza engedtek :) de semmi gond :)

úgyhogy nekem eddig csaj jó tapasztalatom van a péterfyről, de hát a nagy nap még hátra van... konkrétat majd csak utánna tudok :)

37h km

2010. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is Péterfyben fogok szülni, vannak alapítványi szobák, 1 és 2 ágyasak is (asszem jelenleg 1 ágyas 7000/éj, kétágyas 5000/éj) de előre lefoglalni nem lehet, csak ha már bevittek/bementél szülni és épp van szabad alapítványi akkor kérheted oda magad. De a dokim azt mondta ne izguljak sok az alapítványi szoba és tuti lesz szabad :))

32 hetes kismama

2010. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az Istvánban szültem, és alapítványi szobát kértem. Valóban nagyon lepukkant, a párnáról még a huzat is hiányzott, így egy lepedőbe tekerték be. Ennek a szobának annyi az előnye, hogy teljesen egyedül lehetsz a babával.
2010. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Péterfybn szültem. Alapítványi szobák két vagy egy ágyasak, 7 és 5 ezer forint. Foglalni nem lehet, de van. Mert hát mikorra foglalnád? Nem tudhatod mikor indul be a szülés... :) Amúgy tiszta, és kedves orvosok, nővárek vannak. Csecsemősök kicsit nyersek, de profik!
2010. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!