Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten van olyan kórház,...

Budapesten van olyan kórház, ahol jobb császározási technikát alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Egyszer mintha olvastam volna itt ilyet egy kommentben. Nagy valószínűséggel császárom lesz, mert nagyon rossz a szemem.
2011. szept. 16. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Önmagában a rossz szem nem ok a császárra. Szemorvos látott? A szemfenék állapota a lényeges. Még műtött szemmel is lehet rendesen szülni.
2011. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

milyen az a jobb??

én ugy tudom csak másfajta vágási forma van de az is csak azért mert kinek-milyen a méhe, volt már-e több császára ilyesmi.

2011. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kórház függő lenne. Inkább orvosfüggő!

Nekem és barátnőmnek ugyanabban a bp-i kórházban volt császárunk, két különböző doki végezte. Az enyém iszonyat hamar rendbe jött, alig látszik belőle valami.

Barátnőmé kissé görbére sikerült, vastag is a hege, piros. Mondjuk ez genetika is, de azért inkább az orvos keze számít, és nem a kórház neve!

2011. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Péterfy Sándor utcai kórházban szültem 2x is császárral. Itt a legkíméletesebb technikával csinálják a császárt és bent lehet az apuka is.

Ezt a cikket találtam most gyorsan:

[link]

A lényeg, hogy izmot nem vágnak és így sokkal gyorsabb a felépülés. Műtét után 5-6 órával már sétáltam a szobában :-)

Van itt egy videó is: http://www.youtube.com/watch?v=beF7ayuKx1w


Minden jót!


3 és 1 éves kislány anyukája

2011. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre gondoltam.


A videó nagyon szuper át is küldtem apának. :)

2011. szept. 16. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én dokim nagyon profi császáros, ideje zömét műtőben tölti (persze nem csak császároz, hanem a nőgy.műtétek nagy szakértője). Én természetes úton szültem nála, a varrataim (gátmetszés 2 őltés, +pár hüvelyi varrat, volt egy vakjárat odabent -zsákutca- ami szétszkadt) művésziek voltak, sose fájtak, nagyon hamar meggyógyultak.

Varsányi Hajnalka, István Kórház

2011. szept. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi -
2014. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!