Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam dokinál, aki megnézt...

Ma voltam dokinál, aki megnézte a méhszáj állapotát, ami egy ujjnyira van nyitva. Azóta viszont kellemetlen folyamatos menszi görcseim vannak. Ez ilyenkor természetes, vagy beindulhat a szülés? 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosodat, ha nincs szünet a fájásaid között. (és, hogy kiderülhessen, ezek fájások-e, vagy más.)
2009. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Drága! Ez már az!:) Fájások? Van fogadott dokid? Hívd fel! Ma/ holnap akár már meg is lehet! Könnyű szülést!
2009. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

TELEFONÁLJ, CSOMAGOLJ!!!

Szülni fogsz és én drukkolok Mindkettőtöknek! :) Egészséget kívánok.

2009. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az időd, nézd az órát mennyi telik el két görcs között. Ha van választott orvosod vagy szülésznőd hívd fel, egyébként meg készülődj össze, zuhanyozz le ha a fájások között kevesebb mint 10 perc van, vagy ha elfolyik a vized akkor irány a kórház. Ha még csak össze-vissza fájdogál akkor pihenj és lazíts.


Szép szülést kívánok!

2009. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, figyelem magam, aztán lehet,hogy hajrá.
2009. ápr. 16. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is így volt, kb 10 óra múlva jöttek 10 perces fájások. csak ügyesen, szurkolok!!!!
2009. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na? Mizu veled? Megszületett a Manó? Elfelejtettél reagálni..:)
2009. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen meglett pénteken, jól vagyunk, puszi mindenkinek, köszönöm, hogy szorítottatok nekünk. Könnyű, problémamentes szülést kívánok mindenkinek!
2009. ápr. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!