Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen esetben kérhetek indítot...

Ilyen esetben kérhetek indított szülést?

Figyelt kérdés

2 éve szültem sürgősségi császárral, most pedig jövő hét szerdára vagyok kiírva. A dokimmal megegyeztünk, hogy megpróbáljuk a természetes szülést, de ha nem szülök meg a kiírt időpontig, jövő hét szombaton megcsászároz (az előző császárom miatt nem engedi a túlhordást).

Arra gondoltam, hogy ha szerdáig nem indul be a szülés, kérhetném, hogy indítsák be? Vagy császár után ez teljesen kizárt?


2011. aug. 28. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kizárt. Ha magától nem indul be, császár után biztosan nem fognak szülést indítani.
2011. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, mint az első, annyi különbséggel, hogy bár indítani indítják, a vége szinte biztos császár.

Én is a 2. várom a 33. hétben, a fiam császárral született, de nagyon szeretném elkerülni a műtőt a hugival.

Úgy legyen!

2011. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem örülök a dolognak, de köszönöm a válaszaitokat!
2011. aug. 28. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Bár én külföldön vagyok hasonló cipőben, de itt is az van, hogy ha magától nem indul be akkor nem indítják, mert az indítottnál a korábbi császár miatt komplikációk léphetnek fel. Ha nem indul magától, akkor sajnos automatikus császár. Csak azt nem tudom még, hogy engedi -e a doki a túlhordást. Kedden találkozom vele, akkor derül ki. Bevetek majd apait, anyait, hogy ne a kiírás napjáig várjon csak. Az első fiamat is 1 héttel túlhordtam.
2011. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Neked is! Úgy tudom, hogy császár után nem engedik a túlhordást (nekem is csak azért lesz szerda helyett szombaton, mert a dokim addig hivatalosan szabin van), úgyhogy ne fűzz hozzá túl sok reményt! :(
2011. aug. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!