Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Próbáltátok ezt a szüléskönnyí...

Próbáltátok ezt a szüléskönnyítő gélt? Van bármi értelme?

Figyelt kérdés
( [link] Második babámat várom, az elsőnél a homeós bogyók ellenére 12 órát vajúdtam, tegnap neztem, nem tudom ér e barmit is. szerintetek?
2011. aug. 29. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem próbáltam ugyan de én is a másodikat várva megkérdeztem a dokimat. Ő azt mondta másodiknál szerinte felesleges főleg hogy az enyém elsőre is normális szülés volt, a második általában úgyis rövidebb.( persze kivételek mindig vannak) Meg azt is mondta hogy elég drága ugyebár, és lehet nem is lesz idő használni, mert ha jól tudom több szakaszban kell felkenni. Én hiszek a saját dokimnak, pedig nagyon parázok a szüléstől. De már kezdem magam meggyőzni hogy ezt is ki fogom bírni ahogy az elsőt.

2011. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

koszi, ma megyek a dokimhoz en is megkerdem. az arat bevallom nem neztem :(

de jo eselyjel lehet ugyanezt fogja mondani az enyem is

2011. aug. 29. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A dokm nem hisz benne, a kórház szülésznői javasolták, én úgy voltam vele, hogy nem árthat, megvettem. Max 10 perc volt a kitolás, szinte kirobbant belőlem a babám, pedig még hatott az EDA, szerintemmsokat segített, a tágulás is gyors volt.
2011. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én vajúdással együtt másfél óra alatt megszültem a kislányomat mindenféle szerek nélkül.3 szobatársam mindenféle homi bogyókat szedtek meg próbálták a gáttornát és órákat vajúdtak.

Szerintem emberfüggő!

2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lássuk be, a másfél órás vajúdások nem túl gyakoriak...
2011. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

en 12 oran at vajudtam, azt hiszem senki sem vethet ram kovet, hogy keresek valamit, amivel legkozelebb kicsit talan konnyebb lesz. ha mas nem placebo, es azert hat mert hiszek benne, de akkoris.

nyilvan emberfuggo, ahany szules, annyi fele (akar ugyanannal a nonel is)

2011. aug. 29. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, a dokim azt mondja, hogy ok is szoktak vmi hazilag keszitett dolgot hasznalni, felesleges
2011. aug. 30. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam,hogy másfél óra alatt meglett a kislányom vajúdással együtt.Ne érts félre teljesen megértem,hogy keresel valamit hisz az a 12 óra nagyon sok.Remélem a második szülés gyors lesz.Minden jót kívánok!

2011. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

segond :D masok vagyunk. a homeos cuccok szerintem nem segitettek sokat. a masodik remelem is, hogy konnyebb lesz :D

bar mindegy, csak egeszseges legyen :D

2011. szept. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!