Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadtatok fel dokit vagy az...

Fogadtatok fel dokit vagy az ügyeletesnél szültetek?

Figyelt kérdés
Tapasztlatokat szeretnék hallani, hogy ki hogyan döntött, esetleg mennyit fizetett a fogadott vagy az ügyeletes dokinak, és hogy utólag megbánta e a döntését.
2009. ápr. 18. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem volt fogadott dokim,az ügyeletesnél szültem,mlg is maximálisan elégedett voltam vele. Teljesen emberséges volt,kiment gratulálni akik kint várták a nagy pillanatot.

De lehet csak nekem volt szerencsém...?

2009. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fogadott dokim .Nem mintha anyira megtehetnénk csak előtte már volt 2 vetélésem és ezmiatt döntöttűnk igy Nagyon megvoltunk vele elégedve, bármi problémánk volt számithattunk rá. A szűlés is kellemes emlék maradt .Azóta már 5 hós a kislányom.
2009. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim,de nagyon bunkón viselkedett velem egész terhesség alatt,így mikor menni kellett a korházba,és kérdezte az ügyeletes doki,hogy meg van e beszélve a dokimmal,hogy bejön azt mondtam nincs.Így szültem nála.A másodikkal már eleve hozzá mentem Max megvoltam vele elégedve midd a kétszer.
2009. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott dokim mind a két gyermekemnél, ugyanaz. Én úgy gondoltam, hogy így nem járok az épp rendelő dokiknál, hanem egy dokihoz járok, egy ember tudjon rólam mindent amit kell. Nem mintha nagyon megengedhetnénk magunknak, de ez számunkra megnyugtató. A magánrendelés 5ezer ft volt, a szülésre 50 ezret kapott. Nagyon meg voltunk vele elégedve, miután megszültem minden nap benézett hozzám, még hétvégén is bejött. Akárhogyis döntesz, remélem nem bánod meg!

Dné

2009. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

volt választott dokim, de elment szabira

ügyeletesnél szültem, és nem bántam meg, megkapta a választott doki pénzét

ha lesz következő baba csak hozzá megyek.

2009. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volt fogadott orvosom. Nálunk csak úgy lehet orvost fogadni, hogy a szülést csak a munkaidejében vezetheti le. Ha nem tartózkodik a kórházban nem hívják be.

Teljes mértékben elégedett voltam, pedig császárral szültem. A doki naponta többször is bejött megnézni.

2009. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt fogadott dokim, de aznap amikor szültem épp szabadnapon. Ügyeletesnél szültem, teljesen korrekt volt, 6 hetes kontrolon adtam neki 10 e ft-ot. Ha lesz kistesó inkább szülésznőt fogadok.
2009. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!