Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok, mar...

38 hetes kismama vagyok, mar delutanantol erzem, hogy nagyon faj a derekam, most meg mar kezd gorcsolni a hasam is. Lehet hogy szulni fogok?

Figyelt kérdés
Erzem ahogy megkemenyedik kb 15 mp kemeny aztan elernyed!viszont nincs hasmenesem csak picit hanyingerem,es csak bo feher folyasom van,de semmi rozsaszin vagy barna!barcsak szulnek,jo lenne latni a kicsikemet,de olyan bizonytalan vagyok!elso babo!segitsetek!orvosom nincs angliaban vagyok...
2009. ápr. 18. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A keményedések közti időt mérd,és írd fel mikor hány perc telt el. Ha rendszeres akkor irány a kórház. Habár nekem szülés előtti este is volt 4 órán keresztül fájás aztán abbamaradt. Másnap megint kezdte 9től,reggel még rendszertelen volt,viszont 12.45re meglett a kisfiam.Nekem sem volt semmi más tünet csak a keményedések. Könnyű szülést !!! :)
2009. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
koszike a valaszt akkor merem az idot,lehet hogy szulok,hu de jo...izgulok piciket!puszi
2009. ápr. 18. 23:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok, valószínűleg eljött az idő! :)))Mérd a keményedések közti időt, ha rendszeresek, akkor lassan készülődhetsz. Könnyű szülést, boldog babázást és sok örömöt a bébikében!!!
2009. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
koszike a gratulaciot,de meg mindig csak kemenyedesek,tegnap estetol!nem is igazan fajnak 20 percenkent megkemenyedik a hasam,es borzasztoan faj a derekam!varakozok,hogy surusodjenek!de jobban kene fajnia,nem?
2009. ápr. 19. 09:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk annyira fájt amikor keményedett,hogy markoltam a kanapé karfáját,és jó mélyeket lélegeztem. Nem lehet,hogy ezek még csak jósló fájások? Nekem nem volt,úgyhogy nem tudom milyen. Reméljük nem sokáig fog "kínozni" a picur! :) (1.voltam)
2009. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
haat meg en se tudom hogy ez most igazi vajudas vagy csak joslok,de kesobb kiderul....mondjuk mar nem birok lepni se annyira faj a szemerem csontom!remelem hamarosan szulok!!!puszika
2009. ápr. 19. 10:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szülési fájások eleinte egyáltalán nem fájtak, csak azt éreztem, hogy rendszeresen keményedik a hasam. Tehát nem biztos, hogy erős fájdalmat kell érezned. Én négyszer szültem, igazán csak a vége felé fájt, addig olyan volt, mint a normál mensis görcs. Most utoljára még engem is átvetek a fájások, igazán nem mértem, de tudtam, hogy ezek már fájások. Bementem a kórházba, ott kérdezték, hány percenként vannak fájásaim. Mondtam, kb 10-15 percesek..a ct 2! perceseket mutatott, csak nem voltak erősek (50-60-asok voltak), mivel így is jól tágultam, nem csináltak semmit, hagytak mindent természetesen zajlani. Minden jót Nektek! Sok boldogságot! 2. voltam.
2009. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja! És az első babánál nekem is csak a derekam fájt. Mire bementem a kórházba (a körzeti doki küldött be, mert a derékfájást vesegörcsként diagnosztizálta), már 2 ujjnyira nyitva voltam. Pár óra múlva megszületett a fiam:)))
2009. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat csajok!akkor remenykedem,de en is ugy erzem hogy szulni fogok,egyre jobban faj a medence csontom olyan mintha szetfeszitene v.mi...:))es a derekam is szoval,majd lassan folhivom akorhazat,mert itt angliaban elosszor azt kell...drukkoljatok!puszika
2009. ápr. 19. 17:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok nektek! Minden jót! Könnyű szülést! :))))
2009. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!