Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel jelentk...

Szülés előtt mennyivel jelentkezik a derék, csípő tájéki enyhe fájdalom?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha becsípődött volna azon a részen
2008. márc. 8. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én is becsíptem egy szalagot,de azt még az 5. héten...azóta hol előjön,hol visszamegy.A derekam is pokolian tud fájni.Van olyan is,aki már a 16. hét környékén panaszkodik medencefájdalomra,mert keskeny a csípőcsonja.Szerintem a derékfájás nem nagyon hozható össze a szüléssel.

29hetes kismama

2008. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt akár 4 héttel is lehetnek deréktáji panaszok.

Ezek általában görcsölésszerű dolgok.A védőnőm azt mondta,hogy vannak akinél nyilalások formályában jelentkezik.Majd a fájdalom lassan áthúzódik a hasra.

én a 36. héttől érzek néha ,enyhe görcsölést a hasamban meg a dereamban de semmi,most leszek 38 hetes.

De nem vagyunk egyformák mindenkinél máshogy jelentkezhet.

2008. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEkem már 19hetes korom óta fáj a derekam:ott ahol a gerincem a fark csontka bekapcsolódik és nekem is olyan mintha egy ideg becsípődne.írtóan tud fájni olyan néha ,hogy sírni tudnék és sehogy sem jó ilyenkor.szerintem ez alkat függő kinek ,hogy jön elő a fájdalom.Én eddig azt hittem erős a szervezetem,de most kijönnek a gyenge pontok.
2008. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és 22hetes vagyok...az előzőt is én írtam:)
2008. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!