Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő után...

Szülés után mennyi idő után múlik el a (csípő) forgó fájdalom? Utána is megmarad még?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom hányadik héttől ettől szenvedem. Ma meg még ráadásul elkezdett fájni a derekam és a szeméremcsont környéke is. 35 hetes kismama
2008. jún. 17. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj általában szülés után elmulik. Jelenleg közeledik a szülés, ezért szépen készülődik az "út", ahol feltehetően a babád megszületik. Fogd fel így és könnyebb elviselni. Torna még mindig segíthet.Az egyenletes relaxációs légzés, lazítás is sokat segít. Nyugtat, segíti a megfelelő véreelátást. Ha idegeskedsz, szorongsz nehezíted a "készülődést" LAZÍTS!!! Közel 1 hónap és vége.Sok sikert!!!
2008. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, annyival kiegészíteném, hogy nekem még most is fáj a csípőm, és a szemérem csontom is fájt öt hétig, de nekem nehéz és nem szokványos hüvelyi szülésem volt! Tehát elvileg utána elmúlik, ha nem is rögtön, de pár hét múlva biztosan. Én most 7. hete hogy szültem és már csak akkor fájnak a csontjaim, ha front van. Szép és koplikáció mentes szülést kívánok.
2008. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!