Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeopátiás szerek segítségéve...

Homeopátiás szerek segítségével szült kismamák milyen készítményeket javasoltok a szülés megkönnyítésére és mikortól, milyen adagban? 33 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
én csak málnalevél teát ittam 36 héttől egy litert töményen ízesítés nélkül naponta....37 hetesen szültem könnyen
2009. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is kipróbálom,már hallottam róla,de sokan emlegetnek homeós bogyókat is,csak annyi féle verzió van,hogy úgy gondoltam,aki tapasztalt ezen a téren,inkább őt kérdezem.Köszi a választ!
2009. ápr. 19. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem igy kellett szednem. 37. hét hétközap cimicifuga, vasárnap arnica. 38.hét hétköznap caullophyllum, vasárnap arnica. 39 hét hétköznap ha van már josló fájás akkor caullophyllum, ha nincs akkor cimicifuga. vasárnap arnica. napi 5 golyó. szűlésfelkészitő tanfolyamon mondták, hogy igy kell. plusz málnalevél tea. Szülés megindulása esetén arnica 5 golyó, kitolási szak kezdetén és szülés után is arnica 5-5 golyó.Én a 37 hét péntekjén kezdtem el szedni, meg inni és hétfőn már meg is lett a babám. 10 centire kitágultam, anélkül, hogy fájásaim lettek volna. egyedül a derekam fájt. könnyű szülést.
2009. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!