Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki homeopátiás...

Szedett valaki homeopátiás bogyókat a szülés megkönnyítésére? Tapasztalatokat írjatok légyszi! Azt olvastam már a 36. héttől lehet szedni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet szedni a 36 héttől. Én szedtem annó a cimicifugát meg még egyet, de azt már nem tudom mi volt a neve. Ittam a málnalevélteát, ehhez képest 41+2 naposan császároztak, még az indítással sem próbálkozott a doki, hanem egyből a kés alá fektetett, azt mondta ennyire merev és zárt méhszáját meg nem látott ennyire előrehaladott terhességnél. De nagyon sok kismamát ismerek aki csupa jót tapasztalat! De szerintem ez is csak adottság kérdése.
2010. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szedtem,de csak amikor elkezdődött a szülés.Először csak nagyon enyhén éreztem fájásokat 40+5 naposan akkor elkezdtem bevenni,másnap lett meg a baba. Amikor már csak pár órára voltam,hogy kibújjon és egyre erősebbek lettek a fájások egyszerűen elfelejtettem bevenni:D De szépen tágultam,szerintem segít.
2010. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!