Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen homeopátiás szereket...

Ki milyen homeopátiás szereket szedett a szülés megkönnyítésére, mennyit és mikor? A málnalevél teát 36 hetes koromtól iszom. Napi 1*2,5 dl, egy csészébe egy evőkanál tea. Más hogy itta/issza? 38+5 hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 36. héttől ittam napi 2 csészével. Fél liter vizet felforraltam és 2,5 evőkanál teát raktam bele. Amikor elkezdődtek a fájások, még itthon ittam pluszban 2 pohárral, biztos, ami biztos. Nekem használt!
2009. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem.

Arnica ch9 napi 1x5 golyó

Caulophillum ch5 napi 1x5 golyó

cimicifuga ch5 3 napontaa 5 golyó

Málnalevéltea napi 2x2 bögre

Szülésznőm javaslatára kellett így szednem.

2009. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Caulophillum ch5-öt szedtem, a vajúdás kezdetétől félóránként 1x5 golyót.

Arnica chnemtommennyit, napi 2x5 golyót a szülést követően kb egy hétig.

2009. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt a hoeopátia.Hosszú és nehéz szülésem volt.Legközelebb semmit nem fogok szedni inni,hátha könnyebb lessz.
2009. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolóhoz hasonlóan és is azokat szedtem a második szülés előtt. És tényleg nagyon jó volt. Egyáltalán nem voltak olyan erősek a fájások, könnyebben tágultam, és a szülés sem fájt annyira. Ja és hihetelen gyors volt az egész. Reggel 8-kor elment a magzatvíz. Fél 10-re bent voltam a kórházban. Fél 11-re felkerültem a szülőágyra (előkészítések után) 10 óra 55-re megszületett a baba. Ebből 55 perc volt a vajúdás. Mindenkinek ajánlom ezeket a szereket!
2009. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!