Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sok helyen olvastam, ha első...

Sok helyen olvastam, ha első császár volt, anyukáknak volt beleszólásuk hogy a 2.szülést hogy szeretnék. Valóban van ilyen? Hogy megy egy ilyen párbeszéd a dokival? Mikor kerül egyáltalán szóba?

Figyelt kérdés

22hetes vagyok,nagyfiam 16hós,bizonyos okok miatt-nem a fájdalom,az volt a legkevesebb anno-jobban hajlok a császár felé..


hogy megy eghy ilyen párbeszéd a dokival? mikor kerül egyáltalán szóba?


2009. ápr. 19. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az első fiam császárral született, most a második babámat várom. Tőlem az első pillanattól kérdezte a doki, hogyan szeretnék szülni. Határozottan mindig mondtam, hogy császár. Aztán a 30-ik heti vizsgálaton megint kérdezte, -pont akkor akartam én is rákérdezni, hogy miért kérdezgeti, hiszen nincs ilyen, hogy én dönthetek hogyan akarok szülni stb. Mondtam, hogy császár. Rá is írta a papíromra, hogy császár. Pénteken programozott császárom lesz. Nekem annyit mondott a császáros dologról, hogy azért nem vitatkozik velem, mert egy anya tudja, hogy miért akar császárt. Akinek meg volt már ilyen műtétje, annál a normál szülés veszélyes is lehet stb. Azt viszont kétlem, hogy ha első terhességem lenne, tuti nem császározna, kérésre sem.
2009. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!


nekem csak annyit mondott anno,h ráérünk a szülésről beszélni.. a babám miatt hajlok a császár felé,mert bár nem akarok általánosítani,amit a fiam születésénél velem műveltek,az a bánásmód,rettegés 36órán át,és végül majd megfulladt szegény épp h kikapták,hát ezt nem kívánom újra bár más a doki és a kórház is..

2009. ápr. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!