Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményed a szülésznői...

Mi a véleményed a szülésznői hivatásról? Szívesen lennél szülésznő?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szép hivatás,de nem lennék szülésznő. Mert esetenként van aki ordibál-annak még a gondolata is bosszant, és mert vannak esetek az életben,amikor nem akar nyomni a nő,mert "fél hogy fájni fog". Persze,mind ez nőtől függ,és maga a szülés egy csodálatos élmény! de akkor sem bírnám ezeket elviselni!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kedves első! Mondanál nekem pár dolgot, amit hátránynak érzel? Pl. 12órázás, éjszakázás, kevés szabadidő, kevés pénz.. ami eszedbe jut.. :) Köszike.

2011. szept. 6. 16:28
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Én bába lennék szívesen, közelebb áll hozzám mint a szülésznő.
2011. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok, minden hivatásnak megvan a hátránya, mint fent is említik, a hisztis anyukákat (én is szültem már, érzéstelenités nélkül, tehát tudom milyen...)nehezen viselem, életet adni nem csak neki fájdalmas, hiszen az újszülött feje végig préselődik míg kiér, neki is fáj stb...


Az éjszakázást nem mondanám hátránynak, sőt a 12 órát sem , mert utánna 24 szabadod van, én akkor szoktam a privát kismmáimmal foglalkozni.


A fizetés valóban nem eget rengető,de én ezért vállaltam magán-szülésfelkészitőt, ezzel van egy kis adó alá eső kiegészitésem.


Viszont, igy hogy már szültem, sokkal hitelesebb beszámolót tudok tartani, nem úgy, mint egy sosem szült kolléganőm szájából.


Jobban is biznak bennem :-D


Szóval én szeretem, jók az állandó képzések, rengeteg kredit jár értük, mikor tudok megyek és okosodok.

2011. szept. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És hol végeztél? Mert úgy láttam, hogy PTE-ETK-n csak Szombathelyen van. És Győrben nincs is. Pedig Győr/Pécs jó lenne nekem :/
2011. szept. 7. 14:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék az lenni. :)
2011. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19:15ös vok

Győrben is van, a Petz Lajoson

2011. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!