Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetesen fogadtatok...

Hány hetesen fogadtatok szülésznőt? Dokim már van.27 hetes vagyok. Még ráérek? Honnan tudtátok hogy kit akartok? A dokitok adott tanácsot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vmikor a 8. hónap végén ismerkedtem meg vele, a nőgyogyim ajánlotta, hogy ők együtt szoktak "szülni".
2009. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 8 hónaposan ismertem meg(pontosabban mikor elkezdtem járni Nst-re) nekem is a nődokim ajánlotta mivel ők együtt szoktak dolgozni.
2009. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 32 hetesen fogadtam meg szülésznőt.Nekem úgy ajánlották más kismamák meg anyukák akik nála szültek.Dokit azt nem fogadtam mert itt mifelénk nagyon elvannak szállva az árakkal meg nem is érdemlik meg.Azt mondták hogy úgyis a szülésznő van veled ott ha esetleg meg valami gond lenne van ügyeletes doki.Volt már példa rá hogy fogadott orvosa volt és mikor kellett volna a szülésnél be sem ment,és aki az ügyeletes volt az vezette le a szülést.Na van ilyen is.
2009. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A hó végén megyek a dokimhoz, majd rákérdezek.
2009. júl. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!