Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mondanátok olyan kórházat...

Grófné Melinda kérdése:

Mondanátok olyan kórházat Budapesten, ahol vajúdni is együtt lehet a férjetekkel, és van kórtermi látogatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, első babát várjuk, a Szent Imrében szülnék, de ma voltunk szülésfelkészítőn, és mondták, hogy addig amíg nem tágul a mama 4centire nem vajúdhat együtt a párjával. Utána visznek csak a szülőszobára, ott persze már együtt csinálhatjuk, de előtte? ha órákig vajúdok? egyedül????

Van olyan kórház ahol ez másképp van?

A másik, hogy szülés után nincs kórtermi látogatás....

Namármost, ha én nem leszek olyan állapotban, hogy össze tujam magam szedni hogy kimenjek a szobából, akkor 4 napig vagy ameddig benn kell maradnunk, nem is láthatjuk egymást a párommal? ez agyrém... Sok kismama arra panaszkodik, hogy ha van kórtermi látogatás, akkor hogy szoptat meg ilyenek,. hát ez felháborít, nincs annyi eszük, hogy meg lehetne kérni a másik kismamit, hogy léci menjen ki a férjed erre az időre? 3-5 ágyas szobákban annyira lehetetlen összhangot találni, hogy ezt megoldjuk? amíg valaki szoptat, a férjek kimennek és kész. Szerintem ez tök egyértelmű. Meg lehet kérni a másikat nem? Van másnak is ilyen problémája? vagy csak nekem? Tudtok ilyen családbarát kórházat itt pesten?

30 hetes kismami


2010. júl. 6. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szent István. Abszolút baba- és családbarát
2010. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bajcsyban szültem,első perctől velem volt a párom! Bent a szülőszobán,bejöhetett a kórterembe.3 ágyas szobában voltam fél napot,ott volt velem csak akkor ment ki ha a másik anyuka szoptatott.Majd lett hely az alapítványi szobába,ott még éjszaka is bent maradhatott volna de 10 körül mindig hazament!
2010. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szintén Bajcsy! Csak ajánlani tudom! Szép szülőszobák és jól felszereltek! Velem bent volt a párom és még rajta kívül: az anyósom, ikertesóm, a felesége, a sógornőm és a párja! Csak tolásnál kellett kimenniük. A teremben, ahol 3 napot voltunk csak 2-en voltunk és bejöhettek a vendégek. Elégedett voltam! Legközelebb is ott szeretnék szülni! :)


A Bajcsy honlapja:

[link]


SZüléstörténetem:

[link]


Kellemes babavárást, szép szülés/születés élményeket! Nyugodt gyermekágyi heteket! :)

2010. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A legnagyobb örömmel ajánlom neked a Péterfy Sándor utcai kórházat!!!Ott azt csinálják amit TE szeretnél,mert nagyon bababarát a kórház.

[link]

Én egy maradandó szép élménnyel távoztam,és csak ajánlani tudom.A nővérkék aranyosak,segítőkészek,és a párod akár egész nap veled lehet a kórteremben is.Remélem segítettem! :)

2010. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
János kórház. A szülőszobák mint egy wellnes szálló. Nekem a férjem az első másodperctől ott volt velem, pedig nekem indították. Szoba? Én 2 ágyasban voltam, bejöttek, de sosem zavartuk egymást a látogatók fogadásával. De vannak 1 ágyas szobák is. Nézd meg a honlapjukat.
2010. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ÁEK
2010. júl. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Bajcsyra. Végig velem volt a párom, és utána is jött, minden nap, és velünk volt sokáig:)
2010. júl. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a Szent Imrében fogok szülni. A legutóbbi vizsgáltkor kérdeztem meg a dokimat, hogy is van ez, mert én ragaszkodok a Férjem jelenlétéhez VÉGIG. Azt mondta, hogy ez csak egy régi gyakorlat a kórházban, amit egy korábbi főorvos vezetett be és ne izguljak végig együtt lehetünk. Kénytelen vagyok hinni neki, pedig én is sok helyről halottam, amit írsz. A látogatással kapcsolatban nekem is vannak gondjaim, de majdcsak megoldjuk valahogy.
2010. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is a Bajcsyban szültem. A párommal vajúdtam, nagyon pozitív élményként maradt meg. Viszont a szabad látogatás borzasztó volt - előfordult, hogy a 3 ágyasban (úgy, hogy nálam nem volt senki!!!) 13 látogató volt. Ez azt jelentette, hogy idegen férfiak álltak az ágyamtól 15 centire, én pedig befordulva próbáltam szoptatni a babámat. Szóval ne csak arra gondolj, hogy Hozzád bemehetnek, hanem hogy lesznek esetleg tapintatlan szobatársaid is.
2010. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szt.István!Maximálisan elégedett voltam!2 gyerekes anyuka
2010. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!