Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap apás szülésre megyek....

Holnap apás szülésre megyek. Mit vigyek magammal? 26/f

Figyelt kérdés
Melegítő, póló, papucs, kaja - ALAP. Fényképező, kamera, mobil - SZINTÚGY ALAP. Mi kellhet még ezeken kívül? Segítsetek egy izguló "hamarosan apának"!!! Köszi!
2009. ápr. 21. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél párodnak nedves törlőkendőt,törölközőt!Hajgumit ha még nincs nála.

Akkor holnap nagy napotok lesz! Biztos csodálatos lesz! :))

2009. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott az ásványvíz is... mert én eléggé ivós-viritykelős fajta vagyok.
2009. ápr. 21. 22:01
 3/25 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Ezeket gyorsan be is készítettem. ;)
2009. ápr. 21. 22:05
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Indított szülés lesz? Fiú v. lány? Mesélj! :)
2009. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Holnap töltjük a 40. hetet és oxitocinos infúziót fog kapni a feleségem. Már kapott ilyet múlt pénteken is, de semmi extra hatása nem volt... Most viszont mindenképp szülünk. Kisfiú lesz egyébként.
2009. ápr. 21. 22:10
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt van egy 'kis lista' mamának, papának, babának. Hátha ez is jól jön! Könnyű szülést nektek és egy egészséges, gyönyörű babát! :)

2009. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kaja, mondjuk szendvics. A szülés után jól fog jönni :-))) neked is, meg a kismamának is! Könnyű szülést!
2009. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok! Majd megpróbálok beszámolni, hogy hogy ment!!! ;)
2009. ápr. 21. 22:26
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ne éld bele magad, hogy holnap lesz baba. Nekem szerdán indították először...semmi, csütörtökön másodszor...semmi, pénteken harmadszor...2 perces fájásaim lettek, de nem tágultam, így császár lett, és elmaradt az apás szülés.

Nem elkeseríteni akartalak, csak ilyen oldala is van.

Sok sikert, életetek egyik legemlékezetesebb napja előtt álltok!!

2009. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

hol fogtok majd szülni?

Mert pl. Bpen, a Szent István kórházba az apának nem kell semmi ruha. A férjem is bent volt, és nem kapott "védő ruhát", semmit.

2009. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!