Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen egy szülésznő élete?

Milyen egy szülésznő élete?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkoztam a kérdésen,hogy szeretnék szülésznő lenni a későbbiekben. (17 vagyok)

Mesélnétek,hogy milyen annak lenni? Minden érdekel!!!! Munka, szabadidő mennyi van, ciki-e ennek lenni (van aki kinevet,hogy ez olyan mintha urológus szeretnék lenni),milyen sűrűn fordul elő,hogy valami lelki nyomás van (pl halva született pici, örökbeadás stb), és ezt fel lehet-e dolgozni. Mert én pl tuti sírnék az anyukával együtt... stb stb. Tényleg minden érdekelne! Akár még az egyetemi évekről is.

Nagyon köszönöm mindenkinek aki egy picit is tud segíteni:)


2011. szept. 13. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ahogy irtam,nem téged akartalak megbántani,és meg is indokoltam,hogy miért irtam ezeket.

De ha nem lett elég világos:ne haragudj,nem állt szándékomban téged letolni:)

2011. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

"Az egészségügyi dolgozók közötti hierarhcián az egyik legmagasabb szinten a szülésznők vannak."


Azért ezzel vitatkoznék. Ez egyáltalán nincsen így.

2011. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

(fili)

Utolsó

Ha tudsz olvasni azt írtam "az egyik" Mondjuk ha jobban tudod leírhatnád melyik a leg. Vagy csak kötözködni szeretnél?

2011. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék kötözködni. Értem, hogy azt írtad, hogy az egyik, de igazából számos más eü dolgozó áll sokkal magasabb szinten. A szülésznői szakma csupán híres, de egyáltalán nem számítanak többnek emiatt.
2011. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!