Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. vagy Bajcsy? Tapasztal...

SOTE I. vagy Bajcsy? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A fenti két kórházat ajánlották, de nem ismerem egyiket sem. Tapasztalatokat szeretnék hallani a két kh.-ról, ha lehet!

Császárom lesz - legalábbis eddig úgy néz ki. Apa bent lehet a műtétnél? Milyen az ellátás, melyiknek mi a pozitívuma, negatívuma?

Előre is köszönöm!


2011. szept. 13. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sotén bent lehet császárnál is viszont az ellátás... Túl sok a szülés egy nap, kevés idő jut a kismamára.

Én inkább a bajcsyba mennék.

2011. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nikike8898 ***** válasza:

Helló!

Barátnőm nemrégszült a sote 1. és háát nekem nem szimpi egyáltalán....látogatási idő se,meg ugy az egész fura!!

Énmost fogok remélem napokon belül a bajcsyban szülni,bár nem császárral remélem de nekem az szimpibb mint a sote

2011. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sote I-t semiképpen nem ajánlom,majdnem megműtöttek feleslegesen,az volt a szerencsém,hogy időben "kapcsoltam" és új kórház után néztem...Szent Imrén nem gondolkodtál?

Előre is sok boldogságot a picichez!

2011. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bajcsy-ban szültem 2010 nyarán, csak ajánlani tudom. De azt nem tudom, hogy bent lehet-e apuka a császármetszés alatt.
2012. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!