Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült a Bajcsy kórházban?...

Ki szült a Bajcsy kórházban? Melyik orvosnál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én az egészségházba járok nőgyógyászati vizsgálatokra, de a Férjemmel hamarosan babát tervezünk és akihez eddig jártam kedves, de nem érzem olyan megértőnek és profinak, hogy nála szüljek majd. Ti mi alapján választottatok dokit és mennyit fizettetek Neki? Magánrendelőjébe kellett járni a terhesgondozásra? Kérlek minnél több tapasztalatot osszatok meg velem, mert egy közvetlen, megértő, kedves, humoros, de mindemellett nem pénzéhes és nagyon nagy tudású orvos szeretnék, aki ne épp nyugdíjjba készüljön, de ne is az elős éve legyen szülészként... :)
2011. szept. 9. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia

Én igaz nem most hanem 2005-ben szültem a Bajcsy Kórházban Dr. Mosonyi Péternél,nagyon nagyon meg voltam vele elégedve.Nem magánrendelésre jártam hanem az Egészségházba és ha valami nyűgöm volt még fogadott a kórházban is .

2011. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm kétszer is a Mosonyinál szült (másodikra ikreket), nagyon elégedett volt vele.
2011. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tavaly szültem ott Boros Edinánál,és nagyon tudom őt ajánlani,igaz neki csak magánrendelése van,sztk-s nincs.

Havonta jártam terhesgondozásra,alkalmanként 8ezer,szülésre nem mondott fix összeget,rám bízta.

Megkérdezhetem most kihez jársz,hátha ismerem?

2011. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát neki csak a neve ismerős,de nem ismerem,viszont még a másik doktornőt,Varga-Horgosi Ágnest tudnám ajánlani.Ő rendel az Egészségházban is,nagyon kedves,empatikus,és bár első látásra tapasztalatlannak nézheti az ember,annyira kölyökképű,évek óta nagyon népszerű a kismamák körében.
2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy ha nem túl közvetlen az nekem nem a legjobb... Több, mint 9 hónapig heti kapcsolatban leszünk Vele, így szeretném, hogy egy jó kapcsolat legyen közöttünk és akár humorral is tudja oldani a feszültséget/fájdalmakat. Szóval nekem azon túl, hogy profi legyen és egy igazi orvos, fontos, hogy fiatalos, kedves és közvetlen is legyen... Jólenne találni egy ilyen orvost :) Köszi az eddigieket és várom a további válaszokat. :)
2011. szept. 12. 07:03
 6/7 nikike8898 ***** válasza:
Szia! Én a napokban fogok szülni(remélem) a Bajcsyban Dr Kardos Gábornál!Az első pillanattólkezdve szimpatikus,közvetlen és szinte mindent elmagyaráz...Igaz magánba rendel ami 10000 Ft de szerintem megéri!Én elötte a városba jártam egy másik dokihoz ott is 10körül volt ha jól emlékszem..de akármit kérdeztem mindig azt válaszolta ezt nekem kell tudni nem magának!Úgyhogy ott is hagytam és váltottam
2011. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr Sulyok Csaba. Jófej, szerintem humoros, rendkívül jó orvos. Tök normális, nem rajong körbe, de mindent meg lehet vele beszélni. Jártam hozzá a x. kerületbe is, amikor nem volt pénzem a magánrendelésre. 17. ker-ben magánrendel, én 60 és 70 ezret adtam neki a szüléskor, 2009/2010-ben. A 60 ezer után simán elvállalt jövő évben is, tehát ez neki elég volt akkor. Mondjuk én nem is kérdeztem mennyiért vállalja, a férjem rákérdezett, és azt mondta, majd én eldöntöm, mennyit adok neki. Amúgy nem egy bűbájos ember, hiszen férfi, ne is legyen az, de jó emberismerő, és mindenféle helyzeteket elég jól kezel.
2011. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!