Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg mik az elő jelek a szülésn...

Meg mik az elő jelek a szülésnek? Honnan tudom hogy mikor indul meg a szülés? Meg ha korábban akkor mit lehet tenni? A második babámat várom, csak az elsővel 7 hetesen elvetéltem sajnos! Emiatt is érdekelne, hogy milyen lesz a szülés?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 5 perces fájásokkal kezdődött de még takaritottam meg ilyenek.aztán du jöttek az egypercsesk és 40 perc múlva megvolt a baby.de ez nem mindenkinél van ilyen gyorsan.bennem olyan élményt hagyott hogy ha lehetne holnap újra szülnék uh nyugi sok sikert
2009. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mensi görcsökkel indult, csak alul görcsölt a hasam, és nagyon gyorsan (kb. 1 óra alatt) rendszeressé vált. Mivel 2 hete már kórházban voltam, kéznél volt a doki,megvizsgált, így átküldött a szülőszobára. 2,5 óra múlva már meg is született a kislányom. Első szülés volt, tehát nem mindenkinél tart 12 órát, ahogy írják!
2009. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia! Ne idegeskedj, fogod tudni, hogy ez már a szülés lesz. Én is azon aggódtam, hogy mi lesz, ha nem fogom tudni, hogy mikor kell menni. Nekem reggel fél 7 körül(38 hetesen) menstruációs görcseim voltak, és a derekam is rettentően fájt. Tíz percenként jöttek a fájások, kb. 10 óráig. Akkor felhívtam a dokimat, aki azt mondta, hogy induljunk a sürgősségi ambulanciára, ott megvizsgálnak, és ha szülés lesz máris jön. Megvizsgáltak és közölték, hogy egy pár órán belül meglesz a baba. 12 órakor felfeküdtem a szülőszobára, és háromnegyed ötkor megszületett a kisfiam. Nem akarlak ijesztgetni,de a szülés elmondhatatlanul fájt, de megérte. Az a lényeg, hogy mindig azt csináld amit mondanak. Minden jót, és könnyű szülést kívánok!
2009. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 7 hetesen ment el az első babám...

NEkem a szülés magzatvíz elfolyással kezdödött-irány a kórház,de mivel fájásom nem volt,kaptam ágyat.8 órával késöbb indultak a 3 perces fájások.Nem könnyű,de gondolom Te is végig idegeskedted ezt a terhességed,ugyhogy nagy megkönnyebbülés lesz tudni,hogy kinn van és egészséges!

Könnyű szülést kívánok Neked!

2009. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember már 36-dik héttől fájogat és várja mikor lesz már durva fájása. Biztos rájössz amikor beindul mert nagyon erős fájás lesz, ez majd bevillan az agyadba "húha ez lesz az"... Ezeket mérjed,mennyi idő telik el a fájások között ha 3-4 fájás ugyan ilyen erős és rendszeres akkor szülni fogsz. Persze elfolyhat a víz is, ilyenkor menjetek be a korházba a fertőzésveszély miatt.
2009. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait,nekem nagyon hasznosak voltak!!!!:)
2009. ápr. 24. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!