Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indítják meg a szülést?...

Hogy indítják meg a szülést? Hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés
Ha nem indul meg a szülés péntekig akkor pénteken be kell feküdnöm és megindítják 40+6 napos leszek akkor és 2. baba lesz.Az első gyermekem kiírt időpont előtt 2 nappal jött és hüvelyi szülésem volt.Ma mikor megvizsgáltak már kicsit nyitva volt a belső méhszáj is de szűk volt még az ASK vizsgálathoz de biztattak hogy már egész jól fel van puhulva a méhszájam és a dokinő szerint megfog indulni magától a szülés.Tegnap este több mint 2 órán át voltak jósló fájásaim de ahogy szokott el is múltak és ma reggeltől szúrt a méhem alja és olyan érzésem volt mintha kiakarna folyni valami de semmi sem jött és keményedett is emellett a hasam de ez is elmúlt.Ma pakolásztam is ruhákat hogy egyrészt eltereljem a figyelmem másrészt hátha végre csoda történik és megindulna a szülés de semmi nem tudom mit találjak még ki mert hát azért megerőltetni sem akarom magam de aggódóm eléggé hogy mi hogy lesz és nem értem miért nem indul már meg a szülés :-( Az én esetemben vajon hogy kezdenék a megindítást?Ha volt így valaki kérem írja meg hogy mi hogy volt...
2011. szept. 14. 23:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia,igen 17.-én de 11:45kor született meg 3000g 50cm a leányzó.16.án pénteken kellett befeküdnöm a kórházba és ott jöttek rá hogy elvan számolva a kiírt időpont ,nem 10 hanem 13.-ára voltam kiírva és mivel már nyitva volt a belső méhszájam is így csak hétfőn indították volna a szülést.Hazaengedtek és lás csodát szombat hajnalban elkezdődtek a fájások és fél 8kor elkezdett kijönni a nyákdugó is rá 1 órára már jött valamennyi magzatvíz is és megvártam még 1 fájást a mentő hívása előtt.Jó gyorsan tágultam úgy hogy szerencsére viszonylag hamar túl voltam a dolgon.Valóban könnyebben bújt ki a második baba mint az első :-)

Köszi az érdeklődést!:-)

2011. okt. 4. 10:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez igazán jó hír! Szívből gratulálok! :-) Ezek szerint nem volt szükség a megindításra. Legyen sok örömötök benne!
2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!