Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen esetekben indítják meg...

Milyen esetekben indítják meg a szülést az orvosok?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ha túlhordják, de azon kívül valamilyen más okból még befektethetnek? Volt valakinek hasonló? Hanyadik héten és mennyivel született a pici?
2011. aug. 25. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nst-n rossz szívhang, túl sok vagy túl kevés magzatvíz, nagyon szennyezett magzatvíz, 2 hétnél hosszabb túlhordás, esetleg más egészségügyi kockázat

de teljesen a dokin múlik, hogy ő épp hogy vélekedik, van aki szívesebben indít, van aki inkább vár

(arról meg inkább ne beszéljünk, mikor csak azért indít, mert menne nyaralni..)

2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 38. héten indították, mert el volt maradva a súlyfejlődése, és bent már úgysem hízott volna. Előtte egy hónapig infúziókúrán bent feküdtem a kórházban, de azzal sem sikerült növelni a súlyát.

1850 grammal és 47 cm-rel született.

2011. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
május 12.-ére voltam kiírva.13.-án be kellett feküdnöm.17.-én megvizsgált a főorvos és azt mondta h azonnal meg kell indítani a szülést mert elszivárgott a vizem nagy része és így veszélyben van a baba.így aznap megindították.pedig még várhattak volna.3450 grammal és 50 centivel született,kislány.azóta már 15 hónapos.
2011. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja és még az jutott eszembe, hogy a kórházban a szobatársamnak nagyon vészesen repedésveszélyes volt az előző császáros hege és ezért inkább megcsászározták a 37-ik héten, mert féltek, hogy szétmegy a heg
2011. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 11-re voltam ki írva, és 12-én azért indították be a szülést, mert rossz volt a babócám szívhangja!!De semmi baja nem lett! :)
2011. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Softness ***** válasza:
nekem 38 hétre indította meg mert terhességi magasvérnyomásom volt és ez a terhesség vée fele még veszélyesebb, de emiatt (én gondolom, hogy emiatt), hogy hamarabb lett beindítva nem jöttek tolófájások sajnos és császározni kellett.
2011. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ido elotti eloregedett mehlepenenynel is
2011. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elszivárgott a magzatvizem. 38. héten indítással született a kisfiam. A köldökzsinor rá volt tekeredve a nyakára 2* meg a kis testére is. Időben észrevették és nem lett semmi baj.
2011. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem kiírt napon indítottak,de előtte pár nappal már kellett feküdnöm,mert már jóideje fehérje volt a vizeletemben és a 36ik héttől nagyon vizesedtem is!
2011. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38 héttél nyilt volt a méhszájom és 40
2011. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!