Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár héttel szülés után...

Ha pár héttel szülés után teherbe esik valaki, és még szoptat, hogy lehet az abortusznál a szoptatást megoldani?

Figyelt kérdés
Lehet úgy hogy csak közvetlen műtét előtt megy be az ember, és ébredés után már jön is haza? Elmehet utána a tejcsi?
2008. aug. 2. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy altatás után egy ideig nem lehet szoptatni. A nővéremnek vakbélgyulladása volt, és 1 vagy 2 napig (már nem emlékszem) nem szoptathatott. Inkább ne menj abortuszra...
2008. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elég gáz lenne, ha egy éves lenne a lányom, akkor szülnék. Két gyerek nekem elég. Remélem nem vagyok terhes. De azért köszi.
2008. aug. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!