Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Atalay Katalinnál (MÁV...

Dr. Atalay Katalinnál (MÁV Korház) szültetek?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedett szülés közben?Miért nem lehet a MÁV Korházban szülésznőt választani?
2009. ápr. 23. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én nála szültem és nagy csalódás volt. Mikor vizsgált, segített tágulni úgy beszélgetett a szülésznővel minth ott sem lettem volna. A végén mikor nyomtam egy picit nyögtem mellé, halkan, Ő meg azt mondta: Úgy utálom mikor valaki így nyom, hagyam már abba. A varratokat úgy tépte ki, még csak nem is próbált óvatos lenni. Szülés után bejött a szobába közölte velem, hogy a szülésznőnek illik adni pénzt, amire én mondtam, hogy majd megkeresem. Ő azt válaszolta nem kell majd ő odaadja neki. Ennyit róla. Pedi egész terhesség alatt havonta 8000ft volt a terhesgondozás. Lehet, van akivel kedves volt, nekem nagyon rossz volt vele a szülés. A hathetes kontrollra már nem hozzá mentem. Ja utoljára csütörtöki nap voltam nála azt mondta minden rendben, teljessen zárt vagyok. Szombaton mentünk szülni, ott meg azt mondta a szülésznőnek, hogy csütörtökön már nyitva voltam. Jó mi?
2009. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te jó ég,brutális a Dokinő!Én is majd a Mávban szülök,de én Dr Szabó Györgynél!Eddig meg vagyok vele elégedve és nagyon remélem,h nem lesz ekkora genny a szülésnél!Ha tényleg ilyen a dokinő akkor menekülj tőle minél messzebb!Szülésznőt pedig azért nem lehet válsztani,hogy igazságos legyen a felosztás,mert volt akit többet választottak és volt akit nem és ezt szeretnék elkerülni!
2009. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ennek a nőnek most jól megjegyeztem a nevét....
2009. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj NNNEEE!Nála fogok szülni juniusban:(Esőtől kérdezném,hogy a vizsgálatoknál nem derült ki,hogy ilyen lesz???Mert velem ott tök normális.Volt egy terhességem,amit meg kellett szakitani 6évvel ezelőtt,ott olyan aranyosan viselkedett!
2009. ápr. 24. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! A vizsgálatoknál az elején normális volt, aztán a vége felé alig akart válaszolni a kérdéseimre. Majd nem hogy kidobott már a rendelőből. Más kismamák is panaszkodtak rá, hogy pénzéhes. Sőt mint a mostani terhességemnél kiderült olyan gyógyszert szedetett velem végig a görcsökre amit kismamáknak nagyon ritka esetben adnak. Ezt rajta kívül másik két nőgyógyász, szülésznő, sőt kardiológus is mondta. Na de nem akarlak elkeseríteni. Sajnos én így jártam, de remélem Te nem fogsz. Minden jót.
2009. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)!
2009. ápr. 24. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elfoglalt, de mindenkire emlékszik és képben van az állapotával kapcsolatban.

A szülésnél ő mentette meg a babám és az én életemet. Nagyon tudta mikor, mit kell csinálnia.

2010. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!