Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még akinek jobb lett a...

Van még akinek jobb lett a szex szülés után?

Figyelt kérdés
Nekem jobb lett. Előtte sokszor fájt az elején,mert kicsit szűkebb volt a hüvelyem. Most viszont sokkal jobb. :) Van más is így, hogy jobb lett a szex?
2011. júl. 6. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanolyan lett, de ehhez is idő kellett, és örülök, hogy legalább olyan jó lett mint volt. Már azt hittem szörnyű marad...sokáig küszködtem vele.
2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobb lett, bár az első hetek, hónapok nem azért túl kényelmesek...
2011. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gátmetszéssel szültem, úgy a szülés után 3 hónappal kezdett végre jó lenni, és utána már jobb is lett, mint előtte, de addig borzalmasan fájt! 8 hónapos most a babám.
2011. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat olvastam itt, hogy a többségnek rosszabb lett. Féltem is tőle, hogy milyen lesz, igaz az első fura volt a gátseb miatt, ami egyszer sem fájt, és az együttlétnél sem, csak fura volt. De már ezt sem érzem. Örülök hogy jobb lett és nem rosszabb.
2011. júl. 6. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal jobb lett! Az első pár hónap nem volt egy leányálom, de most már jobb, mint akár a kapcsolatunk legelején. :) Mi is a tágulással hoztuk összefüggésbe.
2011. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
3 hónapja szültem, a szex eddig elviselhetetlen volt, most már elviselem, de nagyon fáj...:( Nagyon bízom benne, hogy nem marad így.
2011. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobb lett, szintén a tágulásra gondolunk.
2011. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokkal jobb lett. Az első pár alkalom borzalom volt, de utána egyre jobb lett, majd elértük azt is, h jobb lett, jmint előtte
2011. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
naná, hogy jobb lett :) 6 hónappal a szülés után újra babás is lettem :) (egyébként a szülés után 5 héttel voltunk együtt, óvatosan, odafigyeltünk, remélem most is elég lesz 5 hetet várni... :))
2011. júl. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég jó,pedig paráztam.Az első alkalom elején egy pár mp-ig fájt,de utánna már nagyon jó volt.Előtte én is szűk voltam nagyon.Párom szerint minden ugyanolyan mint előtte.
2011. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!