Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az a hüvelyfal sülyedés?

Betta55 kérdése:

Milyen az a hüvelyfal sülyedés?

Figyelt kérdés
Négy hete szültem és nem látom a hüvelybemenelt csak egy nagy husikás részt.Ha benyúlok akkor kb. 3cm-re érzem a méhszámajamat.Ez normális?Akinek volt ilyen annak ment a szex vagy meg kellett műteni?Az hogyan történt?fájt?Elégé aggódom, mert a szülésem is nehéz volt!A babám 3400 gr és 50 cm lett, tehát még átlagos is!
2011. szept. 19. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megműteni, alapesetben az intim torna sokat segít.
2011. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A doki a 6 hetes kontrollon mindent elmond. Addig még Te is javulhatsz, feleslegesen ne idegeskedj:)

A 6 hét nem véletlenül 6 hét.

2011. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A hüvely fala nekem is úgy volt/van,mint ahogy Te leírtad. Semmiben nem akadályozott,a párom sem panaszkodott.

A méhszáj pedig még a helyére húzódhat... A 6 hét csak egy szám. Lehet,hogy kicsit több idő kell,de ne aggódj!


Jó babázást!!


Üdv:1 hete 3 gyerkőcös anyuci

2011. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem igazatok lesz és minden rendben fog történi.Csak a családban senkinek nem volt ilyen, és hát adják a jó tanácsokat, meg mindenki dokit játszik!Akkor majd a 6 hetes kontrollon meglátom mit mond az orvos!

Nektek is jó babázást!

2 hetes kisfiú anyukája!

2011. szept. 19. 18:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Elírtam! Négyhetes kisfiú! :-))
2011. szept. 19. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ne aggódj, nekem azt mondta a doki, h az úgy marad, de az intim torna sokat segít. Én nem intim tornáztam, és kb. a 6. hónapra visszahúzódott szépen a hüvelyfal. A sex is akkor kezdett jó lenni, addig nagyon fájt. H a méhszájam hogy állt szülés után, azt nem tudom, mert én nagyon sokáig nem mertem benyúlni. Szóval türelem, akár hónapokba is telhet.
2011. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ!

Remélem tényleg minden rendben lesz!Eléggé nehéz ez a gyerekágyas időszak!Minden felborult, túl lehetnék már rajta!

2011. szept. 22. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ó,már engem is az ideg baj kerülget,amikor pár napra alább hagy,majd csinálok valamit- emelek,vagy tegnap pl hintáztunk .. és megint belendül... Pedig még csak 1,5 hetes a legkisebb. Az egész terhesség-szülés.. -ből ez a legrosszabb!

Na,de Neked már nem sok van belőle! :-D


Jó babázást!!


ÜDv: Friss 3 gyerkőcös

2011. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!