Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jáhn Ferenc kórházról mik a...

Jáhn Ferenc kórházról mik a vélemények? Szülés ügyben ;)

Figyelt kérdés

Nem lesz fogadott orvosom, a harmadik babánkat várjuk.

A korábbi szüléseim a Schöpf-Mérei kórházban rendben zajlottak, csak sajnos magánosították.Ezért a lakhely szerint kirendelt kórház "marad", vagyis Jáhn kórház.


2011. szept. 19. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem ott császároztak, de volt orvosom. Ha nincs komplikáció csak szülésznővel fogsz találkozni. Voltak furcsa dolgok,de mindenki megszült valahogy, de általában nincs jó vélemény róla.
2011. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm... az a helyzet, hogy én sem hallottam eddig semmi jót :)
2011. szept. 19. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:

2 császárom volt eddig.Mindug meg voltam elégedve mindennel.Volt orvosom is.Ez a nincs jó vélmény stb...maga a kórháznak szól.A szüléstete teljesen rendben van! Sőt az egész nőgyógyászati rész beleértve.Az h nincs annyi pénz h minden szép és tökéletes legyen(pl.a folyosókon a wc,lift) az ok. de a kórtermekhez tartozó wc,fürdő rendben van és minden szobához van! meg folyamatosan újítanak valamit.Hol a szülészetet hol a szobákat.Erre a részre szerintem ad a főnökség.Amúgy ha valaki mond 1 csak 1 olyan szülészetet amiről senki nem mond rosszat elég az elmult egy évben az előtt meghajolok és tisztelgek ;-)mindenhol van jó és rossz vélemény.Mint ahogy minden ember más más igényekkel.

Nekem pl.nagyon szimpatikus h senki!!!! nem jöhet be a kórtermekbe látogatni és lehet nyugodtan pihenni és szoptatni! nagyon nem tetszene ha a szobatársaim férjei felváltva ki be járkálna miközben a babát szopiztatnám v aludnék.Az is jó h a babákat csak üveg ablakon keresztűl lehet megnézni ...nem kell kivinni a látogatók közé.Sógornő tavaly a Mávba szült és pont ezekkel volt baja.Boldog boldogtalan ki be mászkált,állandóan volt a babákon és anykákon kívül valaki ott.Nem pihent smmit és zavarba volt szoptatás alatt! ,Pedig istenítik a Mávot.Ő nem menne többet oda.

Amúgy pénteken ismét vendég leszek.Programozott császárral.

2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nekem annyira tetszett az egész,kétszer szültem ott hogy nagyon sokat jár a fejemben és újra "vissza vágyódom" a dokimmal együtt.Ezt úgy értem hogy az ő társaságával.Én úgy éltem meg az egészet mint egy nyaralást hogy nagyon jó volt szép volt és bár csak újból történne az egész!!!

Szerintem sincs gond velük egyedül talán a csecsemősök nem az igaziak,de ez van,ennyi belefér (nálam!).

2011. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is ott szültem,csak szülésznőm volt.semmi gond nem volt,pedig császár lett a vége.szerintem szülésznőt fogadj.
2011. szept. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2006 végén szültem ott. Nem volt fogadott dokim, se szülésznőm, magával a szüléssel nem volt gondom, aranyosak voltak.

De ami ott utána volt... Hát, erősen gondolkozom azóta is, hogy ha lesz tesó, és ilyen kórházban születik, saját felelősségre hazahozom.

2011. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 20. 09:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2009-ben született ott a kisfiam, császárral. Nem volt fogadott orvosom, csak szülésznőm (Molnárné Nagy Nóra). Egész éjjel ott ült velem, mindenben segített, és úgy volt, hogy csak vele szülök. Sajna nem tágultam, így az éppen ügyeletes doki (dr. Csütörtöki Attila) megcsászározott. Nagyon meg voltam elégedve mindennel. Ha lesz még babám, tuti ott szülök még egyszer. Nekem bejött a kaja, a nővérek nagyon aranyosak voltak, kétágyas szobában voltam, ezt a szülésznő intézte, direkt így kértem. A csecsemősök voltak időnként undokok, de elég nagy pofám van, úgyhogy leszereltem őket, én ugyan nem hagytam, hogy úgy beszéljenek velem, mint ahogy még a kutyájukkal se. A doki többször bejött hozzám, megnézte, jól vagyunk-e, tudok-e szoptatni, ő szedte ki a varratot, stb. Én is örültem, hogy nem jöhetett be mindenki hozzánk, nem volt átjáróház így, és az is szimpi volt, hogy éjszakára elvitték a babáinkat, így tudtunk pihenni. Csak reggel 6-tól voltak velünk este kb. 10-ig.

Szóval akármennyire szidják sokan, én bizti legközelebb is oda megyek.

2011. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott szültem, és a másodikat is ott akarom szülni. Nekem volt fogadott dokim (Dr.Csütörtöki) és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szegény, pont az ügyeletes műszakjának a végére mentem, (reggel 8 körül) de megvárt, és bent maradt végig (délután 5 -kor született meg a fiam)Nem volt komlikáció-mentes szülés, és nagyon hálás vagyok neki és annak a 10 embernek, akik még bejöttek segíteni, hogy rendben megszülessen a fiam.

A szülészet rendben van, van alapítványi szoba, külön vajúdó-és szülőágyak, modern az egész. Amúgy be lehet menni "nyíltnapra", ha jól emlékszem keddenként van ilyen, amikor körbevezetnek a szülészeten.

A gyerekorvosok alaposak, a csecsemősök segítőkészek voltak, arról nem beszélve, hogy ha felsírt valahol egy gyerek, abban az 5 mp-ben ott volt valaki, hogy kell-e segítség, és miért sír a kicsi...

Ha valami még érdekel,írj,és válaszolok szívesen.

2011. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) még nagyon az elején vagyunk (13. hét), de ha úgy alakul akkor kérdezek! :))
2011. szept. 26. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!