Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdek "barnázni" és egyre...

Kezdek "barnázni" és egyre kevesebb van, lassan vége?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz 4 hete,hogy szültem azóta a gyermekágyi folyás piros volt és kellett a normál betét.Kb. 2 napja barnás lett és elég a tisztasági betét.Azt jelentheti hogy lassan "elmúlik"?
2011. szept. 20. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hét alatt bármi lehet. Én 4 hétig véreztem, ebből 2 hétig erősen, utána már egyre kevésbé és csak barnásan. Aztán elmúlt, majd pár nap múlva újra visszatért, bár nem élénk piros volt, de azért erős. Aztán pár nap múlva újra elmúlt.

Amúgy sokaknak előbb befejeződik a vérzés, így lehet, hogy neked is hamar elmúlik.

2011. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Általában 1-2 hétig van vérzés majd utána barnázás akár 3-4 hétig is. Én 1 hétig véreztem meg 4 hétig barnáztam. Ez egyénfüggő, nem lehet megjósolni. Természetes, hogy tisztul a szervezet.
2011. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem tudom ti hogy voltatok vele de én nem bánnám ha lassan elmúlna!)
2011. szept. 20. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az első szülésed volt,akkor nagy esélye van,hogy lassan elmúlik.


Nekem az első baba utáni 3. héten már semmi nem volt,a 2. babával 2 hét után barnázgattam-hol több,hol kevesebb,de az 7-8 hétig tartott, a 3. baba születése után volt olyanom,hogy 5-6 napig vérzés volt,utána pár napig világosabb,barnás folyás,tisztasági betét elég volt,majd megint belendült.


Jó babázást,és mielőbbi felépülést!!


Üdv: Friss 3 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!