Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után a 6....

Császármetszés után a 6. napon még mindig láz (38fok), alhasi fájdalmak? Voltatok ilyen helyzetben? Mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A láz lehet tejláz, nem csomósak a melleid?

Ha igen addig kell masszírozni , amíg csomómenetes nem lesz és le kell fejni minden szoptatás után.

A hasfájást viszont mindenképp közöld az orvossal, nehogy bent maradjon valami, vagy lehet nem tudsz vérezni és nem tisztulsz. Mindenképp kell az orvos vizsgálata.

2009. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a nővéremmel van ez a baj nem velem. De ő már szó szerint menekült a kórházból mert olyan rosszul bántak vele, ugyhogy a lázát is letagadta, de mégis kiadták neki a zárójelentést. Pedig a fájdalmairól tudtak, és arról is hogy alig vérzik, és a méhe egyáltalán nem húzódik. Megnézték megultrahangozták hogy nem maradt e bent valami, de semmi. Mitől lehet mégis lázas? És miért nem vérzik? Összefügg ezekszerint a kettő?
2009. ápr. 25. 16:44
 3/6 A kérdező kommentje:
ja nem tejláz, nem gyulladt a melle, viszont már napok óta lázas.
2009. ápr. 25. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy vérzik e , nehogy befelé vérezzen.

Az elég nagy gond lenne.

Volt fogadott orvosotok?

Velem a csecsemős nővérek bántak rosszul.

Hol szült?

2009. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
János kórház. Hát nem tudom az ultrahang kimutatja e ha befelé vérzik, mert megnézték úgy, de mégis azt mondja hogy alig vérzik. Én is császárral szültem de belőlem dőlt a vér. Ezért nem értem.
2009. ápr. 25. 21:32
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a láz az gáz! Semmi jót nem jelent. Mindenképpen menjen vissza!

2009. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!