Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek az apás...

Mi a véleményetek az apás szülésről? Ki hogy tervezi?

Figyelt kérdés
Olyan sok érvet, ellenérvet lehet hallani. Kíváncsi lennék ti mit gondoltok.
2009. ápr. 25. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mi apás szülést terveztünk, aztán mire arra került a sor, hogy itt az idő, szegény párom nagyon beparázott és ment a hasa az idegeskedéstől. Negyed órát tudott bent lenni csak, akkor is én nyugtatgattam őt. Aztán mondtam neki, hogy várakozzon kint.

Később már én sem bántam, hogy nem volt bent. Így is nagyon büszke ránk!

2009. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer volt apás szülésem. Szerintem kifejezetten jó dolog, az anyának és az apának is.

Ma sem csinálnám másként. Mondjuk azt a mai napig felemlegetem neki, hogy amikor kitolás közben a fejemet kellett volna tartania, egyszer úgy kellett rászólnom, hogy "naaa, tartsd már", mert éppen jópofizott egy nővérrel. :D:D

2009. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
3%
Miez az apás szülés? :S Már elnézést! :S
2009. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi apás szülést tervezünk a férjem nagyon ott akar lenni mikor a pici fia megszületik:DD! Már nagyon izgul olyan kis drága!


35 hetes kismama

2009. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Apás szülés, mikor az anyuka mellett ott van a gyermekük apukája is a szülésnél.

Velem bent volt a párom végig, nagyon sokat segített, erőt adott. Vizet adott, ha kiszáradt a szám, fogta a kezem, tartotta a fejem. Azt mondta utána, hogy élete legkülönlegesebb pillanata volt, mikor meglátta a babánkat. Milliószor elmondta, hogy milyen büszke rám és nagyon nagyot nőttem a szemében, én lettem az ő hőse! Persze van aki inkább egyedül szenved, de nekem nagyon jó volt, hogy ott volt és együtt csináltuk végig!

2009. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is apás szülést tervezünk, remélem igy is lesz. már nagyon várja ö is hogy mehessünk szülni.jobban izgul mint én. szerintem nagyon jó dolog ha ö is benntvan, még bensöségesebb kapcsolat alakul közöttünk.
2009. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi is apás szülést tervezünk. Eleinte a férjem kicsit tartózkodott, de elmagyaráztam neki, hogy ő mellettem fog állni és nem a lábamnál, hogy totálba lásson mindent! :) Így már másképp áll hozzá. Nem erőltetem, ha aztán mégsem szeretne bejönni, az sem lesz katasztrófa. Bár én is úgy hallottam, hogy óriási segítség bent az apuka. Legalábbis a kismamának jó, ha fogják a kezét és támogatják, miközben jönnek a fájások.

34 hetes kismami

2009. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, mi is apás szülést tervezünk! Nekem lelkileg ad nagy erőt, ha a párom ott van mellettem, olyan kis elveszett tudok lenni ha csupa idegen van körülöttem (mégha ismerős a doki akkor is), engem megnyugtat hogy ott lesz velem, mégha nem is csinál semmit. Emiatt már megkaptam, hogy hogy lehetek ilyen gyerekes, hát ez van.. Nem összehasonlítható, de mikor egyszer a szétnyílt térdemet varrták akkor is bejött velem, és annyira jó volt fogni a kezét, teljesen máshogy éltem meg a fájdalmat is, remélem szülésnél is így lesz!
2009. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem apás szülésem volt, csak ajánalni tudom! A férjemnek élete egyik legszebb élménye volt. Jó volt, hogy ott volt mellettem, és az sem árt, ha a férfiak tisztában vannak vele, hogy mivel is jár a szülés egy nő számára.
2009. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia, az első férjem benn volt a szülésen, nem sokat voltunk utána együtt, mármint nem szexelt velem. A második férjem meg nagyon boldog volt... vannak róla zöldruhás izomképek is :O)
2009. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!