Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utän mennyi idövel...

Szüles utän mennyi idövel jött meg ujra a menstruäciotok es mikorra ällt be megint rendszeresen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1. gyereknél 6 hónappal a szülés után, 2. gyereknél 3 hónappal, és mindkét esetben rögtön beállt 28 napra.
2011. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 4,5 hónappal és nekem is rögtön beállt 28 napra.
2011. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél szülés után 8 hónapra, 12 hós volt a lányom mikor elkezdük a kistesó projektet, elsőre terhes lettem, addig össze-vissza volt.

Másodiknál mikor 1 évesek voltak a fiúk, akkor kezdtem barnázni kicsit, két hét után megjött rendesen, 3 napig tartott, aztán 10 napra rá megint megjött, megint 3 napig volt meg.

Kíváncsi vagyok a folytatásra, remélem azért nem marad ez a 10 nap. De még szopiznak az ikrek.

2011. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 7,5 hónap múlva, és nekem is rögtön rendszeres, 28 napos lett! Pedig a fiam 1,5 éves koráig szopizott!
2011. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 év után jött meg, akkor már csak napi 1x szoptattam.
2011. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első gyermekünk napra-ha nem percre- pontosan 6 hetes volt,amikor először megjött,valamivel kevesebb mint terhesség előtt,de az 5 nap,+6. napon egy pici megvolt. A 7. héten mentem így el a kontrollra,ahol a nődoki inekciós fogamzásgátlást javasolt,mondván,hogy olcsó,és 3 hónapig védett vagyok... Kiváltottam,beadta, és felborult minden. Március 31-én szültem,szeptember végéig 2-3 napot voltam "tiszta",majd 20-on sokat vérzés. Egy másik doki írt ki tabit,ami helyre hozott,miután abba hagytam sem volt gond.

2. szülés után kb 3 hónapra jött meg (a gyermekágyas időszak 7-8 hét volt),akkor 1-1 hónapot kimaradt...írattam ki fogamzás gátlót,az helyre hozott.

2011. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!