Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 26 hetes pocakos vagyok, és...

26 hetes pocakos vagyok, és az orvosom úgy tűnik csak a problémamentes terhességeket szereti. Kit ajánlanátok a Szent Imre Kórházban?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon görcsölök, és úgy érzem a jelenlegi orvosom nem törődik a problémámmal (magánrendelésre járunk, nem keveset fizetünk neki egy vizsgálatért), ezért hétfőn már új dokihoz szeretnék menni. Nagyon jó lenne, ha tudnátok rendelési időt, vagy elérhetőséget is írni. Kétségbe vagyok esve, mert eddig úgy éreztem jó dokit találtam, de most bebizonyosodott, hogy tévedtem.
2009. ápr. 25. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Rákóczi professzorhoz járok. Meg vagyok vele elégedve, de nem kevés pénzt kér el egy szülésért. A másik akivel csak egyszer találkoztam dr. Bencsik András, ő szimpatikusabb volt igazából, elérhetőségét nem tudom, de ha beirod a google-ba a nevét kiadja a honlapját, képek is vannak fenn. Ha a Rákóczi érdekel priviben el tudom küldeni a számát. Ő jó doki, de nem olyan közvetlen.
2009. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bálint Mihályt
2009. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!