Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenkinek szélesebb lesz a...

Mindenkinek szélesebb lesz a csipője szülés után?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Szia!Én még ilyet nem hallottam, szerintem ez nem igaz. Legalábbis se a környezetemben élő anyukáknál nem volt ilyen, se nálam.Pedig nem vagyok egy madár alkat:)
2009. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindenkinek,de tényleg van aki kiszélesedik.

Ez alkat kérdése is,meg persze ki mennyire figyel oda a hízásra.

2009. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem észrevehetően szélesebb lett a csípőm. Bár lehet, hogy azért, mert vékony voltam. (44 kg)
2009. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sokkal szélesebb lett - ránézésre ugyan nem látszik, mert egy hónap alatt visszamentem a régi súlyomra, de ugyanazok a nadrágok már nem jönnek rám, mert csípőnél nem jön tovább :((( pedig a hasam is teljesen lement
2009. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolut nem változtam. Az alakom, alkatom és súlyom is annyi, mint szülés előtt. 160/60 voltam, vagyok.
2009. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szélesebb volt egy ideig, bár a régi súlyomat visszanyertem, utána a csípőm is normalizálódott.

szerintem a csontok csúsztak szét egy kicsit, annak kellett több idő, amíg visszarendeződik.

2009. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy aki mondjuk vékonyabb és jobban szétcsúsznak a csontjai a szülésre való felkészülés során, annak nem is fog annyira visszamenni mint akinek csak keveset mozdulnak a csontok.
2009. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szelesebb lett, de nem sokkal. Magas vagyok es vekony voltam baba elott, a csipom 92 cm-es volt akkor a legszelesebb ponton. Sokat hiztam, tobb, mint husz kilot, ot honapja szultem es mar kevesebb vagyok, mint lanykoromban. A csipom 95 cm, a valtozas tehat merheto, de ruhakon nem veszem eszre, a regi nadragokat hordom, sot, ujakat kellett vennem, mert azok mar logtak rajtam.
2009. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve szültem,és még még mindig nem állt vissza a csipőm a régi helyére, és valószinüleg már nem is fog, pedig nem hiztam sokat és nem is vagyok túlsúlyos. A szülé előtti súlyomat 3 háttel szülás után visszanyertem, most ahhoz képest is 5 kg-mal vagyok kevesebb. Sajna a baba nagyon szétnyomta a csipőmet, igy már nem is remánykedem benne, hogy a régi nacijaim rámjönnek.
2009. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!