Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mostmár naponta többször van...

Mostmár naponta többször van keményedésem, és ettől különböző időpontokban menstruációhoz hasonló görcseim, akkor körülbelül mennyi időm lehet még a szülésig?

Figyelt kérdés

A szülésznő azt mondta, az igazi fájások olyanok lesznek, hogy a keményedés és a görcsölés együtt lesz érezhető, és nem összevissza jönnek hanem rendszeres időközönként...ezért kérdezem, hogy innentől kb mennyi időm lehet még a TI tapasztalataitok alapján.

(többszöri keményedés alatt napi 5-10 között értem, görcsölés napi 1-5 közötti alkalommal, de sosem egyszerre).

Köszi előre is annak, aki időt szán a válaszra.


2009. ápr. 26. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

nem írtad, hogy mennyi idős vagy. A jósló fájások, amik neked is vannak, azok hetekkel a szülés előtt már jelentkezhetnek.

Első babámmal 1 hétig görcsöltem folyamatosan, és keményedtem is rendesen. azt figyed, hog milyen időközzönként jönnek a fájások, és ha 10 percen belül jön, és rendszresen, akkor érdemes készülődni

2009. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg, igazad van köszi.

37 hets + 3 napos vagyok, és már két hete két ujjnyira nyitva vagyok, részben elsimult méhszájjal. Ide úgy jutottunk, hogy ezt észre sem vettem ebből semmit.

Azért is nem tudom mit gondoljak, mert ezek a jóslónak nevezett fájások nem fájan erősen, szinte alig, és összevisszák...néha mikor egymás után többször van akkor mérhetném az időt, de aztán 3-4 sűrűn követi egymást, aztán meg hosszú órákig semmi sem történik.

2009. ápr. 26. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok


mikor voltál dokinál? mert olyan is van, akinek nincsenek erős fájásai

egyik barátnőmnek az infúzió ellenére sem jöttek a fájások ezért csak a gépre tudott hagyatkozni a doki, hogy az mit mutatott. azért nagyon figyelj oda, én 3 ujjnyi voltam, és azzal szültem a 38.héten

2009. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!