Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki vigyázott a "nagyobb"...

Ki vigyázott a "nagyobb" gyermekre amíg kórházban voltál?

Figyelt kérdés
Nekem 18hónap lesz a két gyerköc között,mivel az előző császár volt,közölték be kell feküdnöm a 39.héten.Már előre rettegek mi lesz a fiammal,nagyon anyás.Hogy bírtátok a nagyobb hiányát?
2011. szept. 28. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

17 hónap van a lányom és a fiam között.

Nálunk anyukám az "adu ász", szerencsére nagyon jó kapcsolata van a kicsikkel, ővele volt a lánykám míg a kh-ban voltam.

Megondom őszintén, hogy bár ő is rettentő anyás egyébként a mai napig is, de sokkal kevésbé viselte meg mint vártuk. Remekül érezte magát a nagyival, megértette és elfogadta, hogy pár napig nem lát, de aztán hazajövök (a tesóval stb... jól fel volt készítve érzelmileg). Én nehezebben viseltem az ő hiányát, próbáltam lefoglalni magam az újszülöttel, és közben lelkiismeret furdalásom volt, hogy most van lehetőségem kizárólag vele foglalkozni és mégis a nagyobb jár a fejemben... :S

2011. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a jövő hétre vagyok kiírva, a férjem anyukája és a férjem fognak rá vigyázni felváltva, vagy együtt.

2 éves 3 hónapos már a kisfiam. Előre félek a hiányától... Szerintem nekem jobban fog hiányozni, mint Ő neki...

Nem tudom hogy lesz a látogatása a nagyobbik gyereknek, minden nap, esetleg csak 1-2-szer, majd meglátjuk mennyire viseli Őt meg a hiányom. Meg mennyire lesz sírás az elváláskor...

Nehéz kérdés...

2011. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
anyám hozzánk költözött, mert amúgy messze lakik. Nálunk 20 hó a korkül. Nagyon rossz volt a nagynak és nekem is, sokat sírt, mikor haza kellett menni, megviselte. De a kicsi korkül. miatt nem volt igazi féltékenység, hamar elfogadta, hogy van egy tesó.
2011. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22 hó a korkülönbség,anyuéknál volt a nagyobb a négy napban. Nagyon hiányzott a nagyobb, egyszer volt bent a kórházban látogatni, az nagyon jó volt.
2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22 hónap, és apa volt vele, amíg én a kórházban voltam a picivel (kivett szabit). A szülés alatt (apás) pedig egy baráti házaspár vigyázott rá.
2011. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szia! nálunk 15 hónap a korkülönbség. A fiam az anyósomnál és apósomnál volt, amikor a húga született. Ők nyugdíjasok, valamelyikük mindig vele foglalkozott, így eszébe sem jutott, hogy anya kellene. Beszéltem vele telefonon minden nap, én bőgtem utána, ő nem. :D

A szülés előtt hetekkel kezdtük edzeni a fiamat, minden héten egy-egy nap délután ott aludt anyósoméknál. Sokkal könnyebben bírta, mint gondoltam volna, pedig ő is nagyon anyás volt akkoriban!

minden jót neked a két gyerekhez!

2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon aggódok,hogy fogja kibírni azt a 2 hetet(jó esetben) nélkülem.:-( Én meg nélküle.Nagyon hozzám van szokva,férjem egész nap dolgozik,anyósom is,így őt elég ritkán látja.Ráadásul még az éjszakákat se alussza végig,felkel enni és a múltkor a férjem próbálta a tápszert adni neki,de tőle nem fogadta el!Csak bőgött.:-(
2011. szept. 28. 15:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, minden rendben lesz!

Ha nem leszel ott, másképp fog viselkedni!

2011. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
...úgy értem, hogy másképp fog viselkedni, hogy fel fogja fogni, hogy te most nem vagy ott, és kénytelen lesz elfogadni a tápszert mástól is.
2011. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon remélem.Mert már tiszta ideg vagyok ettől.De egyébként is mindennel ennyit aggodalmaskodom(mármint a gyerekkel)
2011. szept. 28. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!