Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba mit kell bevinni...

A kórházba mit kell bevinni az újszülöttnek? Pl. Adnak-e pólyát?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről legjobb a kórházat megkérdezni. A legtöbb kórház ad babaruhát, ahol a babák pólyában vannak azt a kórház adja. Neki igazából csak hazajövős cuccot kell bevinni. Sok ilyen lista van a neten, tele van felesleges dolgokkal, mint pl. cumisüveg. Azt ad a kórház, vagy ha azt nem, akkor poharat, mert pohárból is tud inni a baba. Olyan dolgokat pakolj be, amikre neked szükséged lehet, a baba mindent kap.
2008. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
a válaszadótól kérdezem, hogy az újszülött kisbaba is tud pohárból inni?még nem is hallottam róla!
2008. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudnak, csak szép lassan kell itatni. Nálunk a kórházban az egyik nővérnél lehetett cumisüvegezni, a másiknál nem. Akkor pohár volt, meg is mutatta, hogy kell itatni vele, egy pici gyakorlás után már tökéletesen megy.
2008. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
köszi a választ!a pohárból itatósat :)
2008. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hallottam már olyat is, hogy csak 1 ruhát adnak, a többit neked kell bevinni a maradék 4-5 napra. Meg hallottam olyat is, hogy pelussal is neked kell ellátni.

A kórházban a legjobb letisztázni a dolgot, de apa tud azért bevinni bármit, ha kell:)

2008. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Tatabánya) a baba-mama szobában neked kell gondoskodnod a ruháról és a pelusról. ez utóbbiból biztosítanak ugyan valamennyit, de az kevés. Ja és amíg nem indul be a tejed, a teát is neked kell bevinni a babának. Különben marad a víz. Nem tudom hogy még mindig így van e de 3-4 éve még igen. Minden nap anyu vitte a friss teát a hugomnak.
2008. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg teljesen kórház függő. A János Kórházban nem használnak pólyát, ruhát csak a hazavitelhez kell vinni, viszont pelus (textil és a popsira való is!), popsi törlő, krém legyen nálad. És vigyél egy pici zoknit, vagy kesztyűt a kezére, ha hosszú a körme, hogy ne karmolássza össze a kis pofiját és egy babatakarót, mert amit a kórház ad, az általában elég vékonyka...
2008. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!