Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol jelentkeznek először a...

Hol jelentkeznek először a szülési fájások?

Figyelt kérdés
Még kb egy hónapom van és félek hogy nem fogom észre venni a jeleket!
2011. szept. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi,olyan nincs,hogy ezt valaki ne venné észre.

ált.-ban kisebb mensi szerű görcsökkel kezdődik,ami egyre erősődik,és rendszeres időközönként jelentkezik.sokaknak a dereka is nagyon fáj közben.

5-10perces fájásoknál már érdemes elindulni a kórházba

2011. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem miután elment a nyákdugó (egy vasárnap) onnan volt más (szerda délelőtt szültem meg a lányom). Nekem a derekamból indult a fájdalom, két oldalt a csípőmnél előrejött és az egész hasam megfájdult, majd keményedett is. Kedden éjjel már aludni sem tudtam semmit, hajnalban lekerültem a szülőszobára. Én már a kórházban feküdtem pár napja. Nekem VÉGIG rendszertelen fájásaim voltak, nem volt szabályos 5 perc vagy hasonló.
2011. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első nap a menstruációból az első pár óra tényleg olyan volt,este hívtam a szülésznőt azt mondta ha nem múlik fürdőtől és nem tudok tőle aludni akkor menjek be, végül nálam az döntött, hogy éjfélkor elfolyt a magzatvizem. Ami rózsaszínes volt nem színtelen csak azért írom, mert én megijedtem de mondták bent, hogy normális a tágulásos vérzés része.
2011. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" a derekam fájt,de azt hittem szétszakadok.15-10 majd 5 percenként.Előre féltem,hogy mikor elmúlik jön a következő.A hasam nem fájt.De ahogy látom mindenkinél más.Megérte ez az erős fájdalom.Imádom a kisfiamat.
2011. szept. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!