Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Találkozott valaki bunkó,...

Találkozott valaki bunkó, sze. ét szülés orvossal? Mennyire kell aggódni, hogy emberien bánnak az kimamával?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülészorvossal nem, de nőgyógyásszal nem is egy nem normálissal találkoztam már. :S
2011. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Sote I-en egy nő, nem tudom hogy hívják, ő volt ügyeletben amíg beért a dokim.
2011. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kettővel is.

Az egyikkel az első terhességemnél. Az nem csak bunkó volt de sze.ét is, ahogy írtad.


A másikkal most, a második terhességnél.

Mindkettő a MÁV-ban volt, hisz oda járok.


Egyébként nekem az a tapasztalatom,hogy a többség nagyon is rendes.

2011. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:

Sajnos ez is csak egy szakma, úgyhogy itt sem szelektálnak a bunkók és rendesek között. De azért szerencsére nagyságrendekkel több a rendes, mint a bunkó. Szombathelyen fogok szülni, ott is van kettő, akik nem a kedvességükről híresek, bár szülésnél állítólag ők is rendesek. A többiről pedig csak jó tapasztalataim vannak. Gondolom máshol is így lehet!


34+4 hkm

2011. szept. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosok többsége nagyon rendes. Nálam inkább a csecsemősök verték ki a biztosítékot, ők aztán kitettek magukért.
2011. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a bajaiban szültem,ott az orvosok vagy jó szakemberek és egyben bunkók,vagy kicsivel rosszabb szakemberek,de normálisak!Van ott valaki aki még rezidens de szívét lelkét bele adja,kívánom hogy maradjon ilyen emberileg és váljon belőle egy jó szakorvos.Ő Dr. Péter Oszkár!:-)
2011. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!