Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor kezdhetek...

Szülés után mikor kezdhetek el tornázni? 5 hetes kislány anyukája

Figyelt kérdés
Persze csak ilyen itthoni tornára gondoltam,esetleg egy kis kocogásra.
2009. ápr. 27. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a 6 hetes kontrollon azt mondja a doki hogy minden ok., akkor majd lehet. Ha szopiztatsz, akkor csak óvatosan, fokozatosan kezdj!

2009. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 6 hetes kontroll után kezdtem.

Rékázok, Alexandrázok, nagyon sokat hasazok, és rengeteget sétálunk a babámmal.

Nekem semmit nem változott a tej íze sem és a mennyisége sem.

Üdv, 5 hónapos anyuka.

2009. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Újra az első vagyok. A lányom 5 hónapos. Én 1 hónapja kezdtem kocogni. Már egész jól megy, szinte futásnak is nevezhető:) A tejcivel nálunk sincs semmi gond.

7-8 hetes korában is próbálkoztam kocogással, de akkor nem nagyon ment. Egyrészt mert hideg volt még, másrészt lehet hogy csak én voltam így, de nem volt még elég fizikai erőm hozzá. Elég elkeserítő volt, hogy nulla kondim van, és csak vánszorgok a futás helyett. (A terhességem előtt rendszeresen futottam.)

Úgy döntöttem, hogy még 2 hónapot adok magamnak erősödni. Minden nap jó nagyokat sétáltunk a kicsimmel, majd igyekeztem ezt fokozni, gyaloglás, tempósan, emelkedőn stb...

Ma már tök jól megy a kocogás, és a kilóim is elindultak lefelé!

Minden jót neked!

2009. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,talán tényleg megvárom mit mond a doki:)
2009. ápr. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!