Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jóslófájás lenne? Bocsánat...

Ez jóslófájás lenne? Bocsánat a buta kérdésért de első baba és ezt még nem éreztem?

Figyelt kérdés
Tegnap ebéd után begörcsöltem,nagyon fájt a hasam.Ma megint,mértem az időt pont fél percig tartott.Olyan volt mint egy durva mensi görcs.Ezek jóslók lennének?34 hetes vagyok
2010. dec. 9. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

szia,


igen szerintem ezek azok. nekem a 30. héttől voltak és simán a 40. hétre szültem, ne aggódj, de pihenj ilyenkor, ha keményedik a hasad. azért figyeld és ha bármiféle rendszeresség alakul ki akkor doki!! és persze említsd meg az orvosodnak!!


Ági

2010. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem egyältalän nem buta kerdes, en is az elsöt värom, es nem tudom milyen lehet a joslo. De kb. mindig is ugy kepzeltem mint egy menstruacios görcs. En nem järok felkeszitö tanfolyamra, minden informäciot a net-röl meg könyvekböl gyüjtök be, szämomra a kerdesed tanulsägos volt, köszi.

Ma vagyok 32 hetes, eddig meg semmi ilyen jellegü fäjdalmam nem volt.

Minden jot!

2010. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!