Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez jóslófájás volt?...

Lehet ez jóslófájás volt? 33hetes vagyok. Lehet hamarabb jön a baba vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt és tegnap is éreztem olyan mintha meg akarna jönni...érzés...nem görcsöltem csak fájt a hasam.A derekam nem fájt.
2009. ápr. 24. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég nehéz eldönteni hogy mi természetes.

Én szinte mindenhol azt olvastam, hogy 32 körül (sőt hamarabb is) már normális a jósláfájás (fájdalom nélküli méhösszehúzódás) ha nem rendszeres, naponta max 10 és óránként max 4.

A dokim szerint viszont nem normális!

Ha neked fájdalmad van, akkor pláne a dokit ajánlom!

Addig is fekvés, pihi!

2009. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg azt érzed, hogy elindult lefelé a babád, és már nyom össze mindenféléket:-) én is ebben az időszakban éreztem egyszer, meg is ijedtem, mert ráadásul a védőnő is azt mondta, hogy olyan adataim vannak, hogy feküdjek el sürgősen, különben a 35. hetet sem várja meg. hát, szó mi szó kicsit lassítottam a tempómon, de azért nem feküdtem naphosszat. a görcsös, szúrkáló fájdalomszerűség megmaradt végül, és mindössze 2 nappal szültem végül előbb, mint amire kiírtak. Nem rémísztgetlek, de hamarosan a derekad is fájni fog:-) ahogy a baba lejjebb vonul, egyre inkább érezni fogod a derekadat! Kitartás!
2009. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia.Én 32-33hetes vagyok,én is érzek ilyeneket de csak rövid ideig aztán elmulik,nem mindennap.Azt mondták,hogy ez már joslófájás,de amig ritka ne aggodjak,mert természetes,hogy készül a testem a szülésre.Eléggé lent van a hasam,de még faros a kifiam,elég sokat mozgok most már többet kell pihenni,mert még van idő.
2009. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!En 31 hetes vagyok.Mar vannak josloim par napja,mondjuk nekem a mehszajam is elkezdett kinyilni.

Nekem is inkabb csak fajdalom,nem gorcs.Nekem a derekam is faj.Babo raadasul masfel hettel nagyobb meretekkel rendelkezik.

Azert nem bannam ha meg bent maradna.

Szep babavarast!

2009. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kellemes babavárást mindenkinek! :-)
2009. ápr. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!