Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap "mindjárt megjön"...

Tegnap "mindjárt megjön" érzésem volt ez már jóslófájás lenne? (Első baba, még nem igazán tudom milyen az a jóslófájás! :-) )

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyamán tompán fájdogált a hasam, teljesen olyan érzés volt mint a menstruáció előtti kellemetlen fájdalom. Ez volna a jósló?

39 hetes vagyok!


2011. aug. 17. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt olvasgattam ilyeneket, hogy ha letusolsz és elmúlik, akkor jósló, ha nem múlik el tőle, továbbra is fáj, akkor mehetsz szülni, mert igaziak, szerintem próbáld ki!!!
2011. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszer volt ilyen a tegnapi nap folyamán kb. 10 percig tartott, aztán elmúlt magától. :-)
2011. aug. 17. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű jósló volt, de legközelebb tudod alkalmazni ezt a módszert!!! Könnyű szülést, egészséges babát!!! :)))
2011. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az csak jósló fájás volt! Engem is ez "kínoz" már napok óta!


Jöhetnének már az igazi fájások, hogy mehessünk szülni!


Melyik napra vagy kiíva?

2011. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Augusztus 23-ra vagyok kiírva. Ma egész délelőtt a várost jártam (hivatalos ügyeket intéztem) de semmi ... Pedig én is várom már, hogy történjen végre valami. :-) Te mikorra vagy kiírva?

2011. aug. 17. 13:46
 6/6 A kérdező kommentje:
09:31-es válaszolónak köszönöm szépen a válaszát és a jókívánságait is! :-)
2011. aug. 17. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!